Artykuły

Damian Michalik zawodnikiem meczu z Hutnikiem Kraków

poniedziałek, 31/05/2021

Damian Michalik został wybrany przez kibiców Stali Rzeszów zawodnikiem meczu z Hutnikiem Kraków. W głosowaniu, które zostało przeprowadzone na klubowym profilu na portalu Facebook, Dawid uzyskał więcej głosów od Bartosza Wolskiego i Wiktora Kłosa, którzy również wyróżnili się w piątkowym spotkaniu.

Na pewno jest to miłe uczucie zostać docenionym przez kibiców. Daje to dużego kopa motywacyjnego do jeszcze lepszej pracy. Moim zdaniem w meczu z Hutnikiem byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą i nie zasłużyliśmy na porażkę, niemniej jednak popełniliśmy dwa proste błędy, które przeciwnik bezlitośnie wykorzystał i na własne życzenie nie zdobyliśmy punktów. Ciężko powiedzieć czego zabrakło, być może koncentracji w momencie, kiedy przeciwnik strzelał bramki, ale też większej pazerności przy bramce rywali w drugiej połowie, kiedy wynik był jeszcze sprawą otwartą – powiedział Damian Michalik po zakończeniu głosowania.

Zawodnik meczu z Hutnikiem odniósł się także do czekającego Stal Rzeszów finiszu rozgrywek, którego pierwszym akordem będzie poniedziałkowy mecz z GKS-em Katowice. – Z pewnością przeanalizujemy sobie na spokojnie przeciwnika i będziemy mieli więcej czasu żeby się na to spotkanie przygotować. Biorąc pod uwagę sytuację w jakiej się obecnie znajdujemy, zrobimy wszystko, żeby w tych dwóch ostatnich meczach zdobyć komplet punktów i dać trochę radości naszym kibicom, którzy po ostatnim meczu pokazali wielką klasę i swoją postawą udowodnili, że mamy ich wsparcie na finiszu rozgrywek.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

2:3

Najnowsze aktualności