Filmy

Daniel Myśliwiec przed meczem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

czwartek, 25/11/2021

Przed domowym spotkaniem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki trener Stali Rzeszów – Daniel Myśliwiec wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej, podczas której odpowiedział na pytania dziennikarzy.

Daniel Myśliwiec o sytuacji kadrowej przed meczem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

– Myślę, że na tematy zdrowotne w naszym zespole najlepiej wypowiedziałby się sztab medyczny. Dziewięciu piłkarzy trafiło na izolację i są to dokładnie ci sami zawodnicy, którzy nie byli w stanie pojechać na mecz z Garbarnią Kraków. Cały tydzień przygotowywaliśmy się z pozostałą częścią kadry. Do meczu z Garbarnią Kraków byliśmy bardzo dobrze przygotowani i teraz również pomimo pewnych niedogodności jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, co potwierdzimy w sobotę.

… o poprzednim meczu z Pogonią

– Myślę, że teraz mamy więcej danych, nie tylko na temat trenera Chrobaka, ale też jego Pogoni Grodzisk Mazowiecki i będziemy lepiej przygotowani. Wtedy zakładaliśmy, że lepiej będzie oddać rywalowi więcej przestrzeni i pozwolić posiadać mu piłkę, po to, żeby dopuścić się kontrataku. Wtedy się pomyliłem i teraz już wiem, że nie możemy się pomylić i od samego początku chcemy narzucić swój styl gry.

… o najbliższym rywalu – Pogonii Grodzisk Mazowiecki

– Wiemy, że są mocni, jeśli chodzi o grę kombinacyjną w bocznych sektorach, a także w kontratakach, gdzie angażują duże pokłady energii i to momentami przynosi niezłe efekty. Na to na pewno naszych piłkarzy uczulaliśmy i do tego będą przygotowani.

Najnowsze aktualności