Filmy

Daniel Myśliwiec przed meczem z Wisłą Puławy

piątek, 17/09/2021

Daniel Myśliwiec o sytuacji zdrowotnej Łukasza Góry i Pawła Oleksego

– Na temat sytuacji zdrowotnej nie chciałbym się wypowiadać, bo już raz wprowadziłem naszych kibiców w błąd, dlatego zostawię to ekspertom i specjalistom, na których polegam i którzy pracują w naszym klubie. Na ten moment mam informację, że Łukasz będzie dzisiaj z nami rozpoczynał treningi. Jeżeli chodzi o Pawła, to czekamy jeszcze na konkretne diagnozy.

… o charakterystyce najbliższego przeciwnika

– Wisła po awansie personalnie bardzo się nie zmieniła, ale widzę, że trener Pawlak mocno zmieniał strukturę ofensywną czy defensywną. Mechanizmy ataku zostały te same, mechanizmy obrony też są bardzo zbliżone i ogólnie można powiedzieć, że jest to drużyna, która broni w średnim bloku, a czasami niskim. Ma niezłą orientację i tworzy przewagę w pierwszym tempie – szczególnie w bocznych sektorach i tego się na pewno spodziewamy. Widać też dużą powtarzalność, jeżeli chodzi o kontrataki.

… o wnioskach po ośmiu rozegranych spotkaniach ligowych

– Satysfakcja będzie wtedy, kiedy osiągniemy cel, a jest nim awans. Wtedy będziemy się rozliczać za to, czy coś jest dobrze, czy coś jest źle. Na ten moment jest optymistycznie, ale na pewno też nie będziemy cały czas, tylko i wyłącznie cieszyć się z osiąganych aktualnie wyników, bo wiemy, że na pewno powinniśmy być bardziej skuteczni w wykorzystywaniu momentów do kontrataków, co pokazały dwa poprzednie spotkania. To na pewno jest coś, nad czym w najbliższym czasie będziemy się skupiać.

Najnowsze aktualności