Artykuły

Daniel Myśliwiec przed meczem ze Śląskiem II Wrocław

piątek, 08/10/2021

Przed spotkaniem ze Śląskiem II Wrocław trener Stali Rzeszów – Daniel Myśliwiec wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej, na której odpowiedział na pytania dziennikarzy.

Daniel Myśliwiec o tym, czy wynik w meczu z Ruchem Chorzów uważa za adekwatny do przebiegu meczu

– Na gorąco po meczu uważałem, że wynik jest adekwatny do tego przebiegu spotkania, ale później po dogłębnej analizie, w tym analizie statystycznej mam większe poczucie, że powinniśmy przechylić w tym meczu szalę zwycięstwa na swoją stronę.

… o tym, jak wyglądały przygotowania do meczu ze Śląskiem II Wrocław

– Przygotowania były tak konkretne, jak do każdego meczu. Staramy się doskonalić nasz sposób gry, naszą formę ataku i formę obrony, oczywiście akcentując dla piłkarzy wolne przestrzenie, bądź przestrzenie, z których chcielibyśmy skorzystać w najbliższym spotkaniu. Można powiedzieć, że przygotowujemy się tak samo, jak zawsze.

… o tym, jakiego meczu spodziewa się ze Śląskiem II Wrocław, pamiętając, że ostatni był bardzo dynamiczny i padło wiele bramek

– Zarówno Śląsk, jak i my byliśmy wtedy w innym położeniu, innym składzie i w innym momencie sezonu, zatem myślę, że to będą totalnie różne mecze i mam nadzieję, że spełni się nasz scenariusz.

… o tym, czy remis rezerw Śląska Wrocław w ostatnim meczu ligowym to ich niemoc w ofensywie, czy na taki wynik złożyły się inne czynniki

– Myślę, że to pytanie należy kierować do trenera Sokoła Ostróda i Śląska II Wrocław. Ja będę koncentrował się tylko i wyłącznie na tym, by pomóc naszym piłkarzom wygrać mecz i wtedy będziemy analizować.

… o tym, którego zawodnika można spodziewać się na prawej stronie obrony w miejsce Dominika Marczuka

– Możemy spodziewać się kilku piłkarzy, m.in. Rafała Maciejewskiego (uśmiech), Ramila Mustafaeva, ale są też inni młodzi piłkarze, a także ci bardziej doświadczeni, którzy mogą tam zagrać. Wybieramy skład, który w naszej ocenie będzie najbardziej optymalny.

Najnowsze aktualności