
Artykuły
Dariusz Jarecki kończy karierę w Stali Rzeszów
Dariusz Jarecki zakończył karierę. 39-letni pomocnik pozostanie w Stali Rzeszów w Departamencie Szkolenia i Scoutingu.
Dariusz Jarecki wraz z ostatnim meczem rundy wiosennej 2019/20 zakończył swoją piłkarską karierę. Ten wyjątkowy człowiek, pełen energii i charyzmy, do drużyny Stali Rzeszów, jak i samego Klubu, wniósł bardzo wiele. Po zakończeniu kariery piłkarskiej, Darek zostaje w Stali Rzeszów, kontynuując swoją karierę zawodową w Departamencie Szkolenia i Scoutingu naszego Klubu.
Dariusz Jarecki karierę piłkarską rozpoczął w Osadniku Myślibórz. Rozegrał 148 spotkań w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej, reprezentując barwy m. in. Górnika Łęczna, Termaliki Bruk-Bet Nieciecza, Polonii Bytom czy Jagielloni Białystok, z którą zdobył Puchar Polski w sezonie 2009/2010.
Jarecki występował z Żurawiem na piersi od sezonu 2018/2019. Rozegrał w Stali Rzeszów 43 mecze i zaskarbił sobie serca Kibiców zaangażowaniem i walecznością, które pokazywał w każdej minucie każdego spotkania.
Dziękujemy Darek za wszystko! Jesteś wielki!

Najnowsze aktualności
GALERIA | Miedź Legnica – Stal Rzeszów 2:1 (7.03.2026)
niedziela, 08/03/2026Galeria zdjęć z meczu 24. kolejki Betclic 1 Ligi pomiędzy Miedzią Legnica a Stalą Rzeszów…
KONFERENCJA | Miedź Legnica – Stal Rzeszów (24. kolejka Betclic 1 Ligi, 7.03.2026)
sobota, 07/03/2026Konferencja prasowa po meczu 24. kolejki Betclic 1 Ligi pomiędzy Miedzią Legnica a Stalą Rzeszów.
Przegrana w Legnicy
sobota, 07/03/2026Stal Rzeszów przegrała z Miedzią Legnica 1:2 (0:0) w meczu 24. kolejki Betclic 1 Ligi….











































