Artykuły

Dawid Olejarka: „Myślę, że mamy dużo jakości w składzie i zdołamy wygrać ten mecz”

czwartek, 22/04/2021

Kolejnym mecz w ramach eWinner II ligi Stal Rzeszów rozegra w Stalowej Woli, a ich rywalem będzie beniaminek ligi - KKS Kalisz. Przed meczem 29. kolejki wypowiedzi udzielił Dawid Olejarka.

O spotkaniu ze Śląskiem II Wrocław

Śląsk zagrał bardzo dobre spotkanie. W pewnych momentach było tak, że nas zdominowali. Z boiska jednak czuliśmy kontrolę nad tym meczem i czuliśmy, że jeżeli wykreujemy sobie sytuacje, to będziemy w stanie wygrać ten mecz i tak się stało.

O swoim występie ze Śląskiem II Wrocław

Myślę, że był to niezły mecz w moim wykonaniu, ale czuję, że jeszcze stać mnie na dużo więcej. Na pewno było kilka prostych błędów i trochę niedokładności, ale ogólnie jestem zadowolony z tego meczu.

O traceniu bramek przez drużynę

Myślę, że właśnie może tak być, że przez ten nasz ofensywny styl tracimy więcej bramek, ale cały czas pracujemy także nad grą w defensywie. Myślę, że na końcu najważniejsze jest, aby wygrywać te spotkania, chociażby jedną bramką, bo liczą się punkty.

O najbliższym meczu z KKS-em Kalisz

Na pewno będzie to mecz podobny do tych poprzednich. Z naszej strony na pewno ofensywny, ale też KKS Kalisz na pewno będzie chciał atakować i grać wysoko. Myślę, że mamy dużo jakości w składzie i zdołamy wygrać ten mecz.

Najnowsze aktualności