Artykuły

Dawid Olejarka: „Teraz punkty są na wagę złota”

wtorek, 03/11/2020

Przed hitowym meczem 11. kolejki II ligi piłkarskiej pomiędzy Stalą Rzeszów, a Wigrami Suwałki wypowiedzi udzelił pomocnik Żurawii - Dawid Olejarka.

Dobrze się z tym czuję, że razem z Wojtkiem Reimanem jesteśmy najlepszymi strzelcami w drużynie. Myślę jednak, że to zasługa całego zespołu, bo dobrze funkcjonujemy na boisku, co przekłada się na dobre dogrania, które mogę zamieniać na bramki. Fajnie byłoby w końcu strzelić bramkę u siebie. Tym bardziej, że gramy z Wigrami Suwałki, więc na pewno postaram się zrobić wszystko, co mogę, by zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa – mówi Dawid Olejarka, pomocnik Stali Rzeszów.

Spotkanie z KKS-em Kalisz mieliśmy pod kontrolą. Nie dopuszczaliśmy rywali do jakiś groźniejszych sytuacji i udało nam się zdobyć dwie bramki, które były tak naprawdę po ich błędach. Najważniejsze jest jednak, że trzy punkty pojechały z nami do Rzeszowa – dodaje młodzieżowiec biało-niebieskich.

Będziemy chcieli wygrywać każdy kolejny mecz, bo punkty teraz są na wagę złota. Nie wiadomo, jak sytuacja z pandemią się potoczy, więc trzeba wygrywać. Wigry to lider tabeli II ligi i musimy pokazać swoją wyższość. Mamy u siebie dwa zwycięstwa, dwie porażki i jeden remis, a na wyjeździe pięć zwycięstw. Pora poprawiać ten bilans i piąć się w tabeli na pierwsze miejsce – kończy zawodnik Żurawi.

Najnowsze aktualności