Wszystkie aktualności

DK Partner nowym sponsorem Stali Rzeszów

piątek, 19/06/2020

Stal Rzeszów i DK Partner podjęły decyzję o nawiązaniu współpracy!

Stal Rzeszów i DK Partner podjęły decyzję o nawiązaniu współpracy!

Firma DK PARTNER jest rodzinną firmą z polskim kapitałem, działającą na terenie kraju i rozwijającą się z powodzeniem już od 14 lat.

DK Partner działa na terytorium Polski (centrala Łódź, oddziały: Toruń, Poznań, Sochaczew, Wrocław, Katowice, Rzeszów) oraz od 6 lat DK Partner jest obecne na rynku ukraińskim (centrala Drohobycz, oddziały: Stryj, Winnica, Sumy, Charków, Nikopol). Nowy sponsor Stali swoje biura ma również w Kazachstanie oraz Indiach.

Główną działalnością DK Partner jest leasing pracowniczy oraz outsourcing procesów produkcyjnych i logistycznych.

Mocne strony DK Partner to przede wszystkim:

– wieloletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników pomocniczych oraz specjalistów w obsłudze procesów
– doświadczenie w przygotowaniu legalnej dokumentacji (wizy, katy pobytu, zezwolenia)
– pełne wsparcie dla naszego klienta
– pełna opieka nad kandydatem – planowanie przyjazdu, zabezpieczenie mieszkania, skierowanie na badania, wsparcie organizacyjne
– dotychczasowe doświadczenia to współpraca z Politechniką w Winnicy w zakresie rekrutacji inżynierów, głównie z obszaru IT i elektryków oraz automatyków, a także
– baza absolwentów (po stażach zawodowych) i możliwość weryfikacji kandydatów wyselekcjonowanych przez dziekana.

Logo marki DK Partner pojawi się na materiałach promocyjnych Stali Rzeszów, ściankach sponsorskich, stronie internetowej, telebimie, bandach reklamowych oraz na planszach sponsorskich wykorzystywanych np. przy realizacji filmów na portalu youtube.com.

Partnerstwo obejmuje również wspólne inicjatywy okołomeczowe, czy regionalne projekty w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej.

Rafał Kalisz, prezes Stali Rzeszów: „Z przyjemnością witamy DK Partner w rodzinie Stali Rzeszów, jako nowego Sponsora. Jak widać, nasza kultura organizacyjna i działanie, które uosabia pasję naszych fanów i ich lojalność wobec klubu są pozytywnie odbierane również w świecie biznesu, dlatego Stal cieszy się sporym zainteresowaniem także w kręgu tak poważnych firm jak DK Partner, co nas bardzo cieszy. Wierzymy, że kolejne partnerstwo zawiązane w tych jakże trudnych i wymagających czasach, wzmocni obie strony i razem będziemy poszerzać bazę naszych odbiorców w całym kraju. DK Partner to ważny transfer do naszej biało-niebieskiej rodziny i witamy ich z otwartymi ramionami.”

Dowiedz się więcej na http://www.dkpartner.pl

Najnowsze aktualności