Wszystkie aktualności

Fanatyczny Mikołaj po raz ósmy!

wtorek, 17/11/2020

Wystartowała VIII edycja akcji organizowanej przez kibiców Stali Rzeszów pod nazwą „Fanatyczny Mikołaj„. O fantastycznym sukcesie poprzedniej edycji pisaliśmy TUTAJ. Teraz ponownie możemy pomóc, dlatego cały Klub gorąco wspiera i przyłacza się do tej jakże szczytnej akcji!

Niestety kolejny raz, gdy rozpoczynamy akcję dla dzieci, przyjdzie nam się zmierzyć z COVID-ową rzeczywistością, innym światem, gdzie nie dość, że ludzie tracą pracę lub mają obniżoną pensję, to wszystko jest trudniej zorganizować, niż za czasów normalnościmówią organizatorzy.

My się nie poddajemy i w 100% jesteśmy pewni, że Biało-niebieska rodzina znowu stanie na wysokości zadania. Pół roku temu, przy organizacji akcji „Fanatyczny Dzień Dziecka”, podobnie układało się wszystko pod górkę, a finalnie udało się zebrać rekordową sumędodali.

Jak co roku zbierane są słodycze, zabawki, nowe ubrania, żywność długoterminowa, akcesoria sportowe, środki czystości i dezynfekujące oraz pieniądze, które będzie można wpłacić na specjalnie założoną zrzutkę.

Liczymy na Wasze wsparcie!

LINK DO ZRZUTKI: https://zrzutka.pl/rk2tr9.

Terminy zbiórek:

18 listopada (środa)
25 listopada (środa)
2 grudnia (środa)

* Lokalizacje zbiórek podawane będą na fanpage’u Hetmańska 69.

Najnowsze aktualności