Wszystkie aktualności

Fundacja Stali Rzeszów: zebraliśmy ponad 14 tys. złotych dla potrzebującego chłopca!

poniedziałek, 04/01/2021

Od 29. września 2020 r. do końca minionego roku Fundacja Stali Rzeszów prowadziła zbiórkę na portalu zrzutka.pl, której celem była pomoc Wojtusiowi Ziarnikowi. Teraz nadchodzi czas na jej rozliczenie i pochwalenie się efektami, do których wielu z Was dołożyło swoją cegiełkę. Dziękujemy!

Akcja okazała się wielkim sukcesem!

– w ramach zbiórki (w tym licytacji) udało się uzbierać 14.199 zł
– kwotą łączną w wysokości 5.100 zł (3.000 zł + 2.100 zł) zakup specjalistycznego wózka dofinansowały NFZ oraz PCPR (PFRON)
– udział finansowy Fundacji Stali Rzeszów w zakupie wózka, który kosztuje 14.000 zł wyniósł 8.900 zł
– pozostałą po zakupie wózka różnicę środków ze zbiórki (5.299 zł) Fundacja Stali Rzeszów przekaże zgodnie z jej celem na leczenie i rehabilitację podopiecznego Fundacji – Wojtusia Ziarnika.

Kilka słów o Fundacji Stali Rzeszów

Stal Rzeszów to klub, który w swoich działaniach koncentruje się nie tylko na odnoszeniu sukcesów sportowych. Przede wszystkim stanowimy nierozerwalny element historii Rzeszowa i jesteśmy bardzo zżyci ze swoją społecznością, a mając na sercu jej dobro, powołaliśmy do życia Fundację Stali Rzeszów.

Stal już wcześniej, również we współpracy ze sponsorami klubu, a także kibicami i zawodnikami, organizowała lub brała udział w ogromnej ilości wydarzeń i akcji mających na celu wsparcie potrzebujących osób, instytucji i środowisk. Teraz, dzięki powołaniu własnej fundacji ta pomoc będzie mogła zostać zintensyfikowana i przyjmie ramy długofalowych projektów.

Wesprzyj darowizną Fundację Stali Rzeszów!

Działalność bieżącą Fundacji Stali Rzeszów możesz wspierać także przez dokonanie darowizny jednorazowej lub robić to każdego miesiąca.

Darowizna jednorazowa

Nazwa: Fundacja Stali Rzeszów
Adres: ul Hetmańska 69, 35-078 Rzeszów, Podkarpackie KRS: 0000827607
Numer konta: 06 1090 2590 0000 0001 4967 4478

Dokonując transakcji, w tytule przelewu wpisz: “Darowizna na cele statutowe Fundacji Stali Rzeszów”.

Pomoc stała

Możesz też ustawić zlecenie stałe na przelew i co miesiąc wspierać wybraną przez siebie kwotą działanie naszej Fundacji – o szczegóły, jak ustawić takie zlecenie przelewu (darowizny) dopytaj w swoim banku.

Dziękujemy za każdą cegiełkę, która sprawia, że jako społeczność rośniemy w siłę i możemy być siebie jeszcze bliżej! Hej Stal!

Najnowsze aktualności