Artykuły

Gdzie obejrzeć mecz Stal Rzeszów – Olimpia Elbląg?

piątek, 25/09/2020

Już dzisiaj o 16:00 mecz z Olimpią Elbląg. Gdzie będzie można obejrzeć to spotkanie?

Już w piątek 25.09.2020 r. arcyciekawe spotkanie pomiędzy Stalą Rzeszów a Olimpią Elbląg. Oba kluby pod koniec zeszłego sezonu stoczyły bój o TOP6 i ostatecznie to Duma Podkarpacia wyszła z tego pojedynku zwycięsko, finalnie dochodząc aż do finału barażów o Fortuna 1. ligę.

Dziś Olimpia to zupełnie inny zespół, dookoła którego panuje spory chaos. Niech jednak nie zwiedzie nas ta mglista aura, bowiem Olimpijczycy nie raz już dowiedli, że trudne chwile tylko jeszcze mocniej konsolidują i umacniają ich szeregi. Niezwykle mocna defensywa, która od lat gra w tym samym ustawieniu, a której liderem jest kapitan drużyny Tomasz Lewandowski, młoda druga linia, w której występuje ceniony (choć jeszcze bardzo młody) zawodnik – Klaudiusz Krasa i nieoczywisty atak, powodują, że ekipa z A8 mimo swoich problemów, będzie chciała wyrwać nam choć jeden punkt.

Po stronie rzeszowian stoi cały szereg argumentów: solidny bramkarz, który potrafi wygrywać mecze, szczelna defensywa i niesamowita formacja ofensywna, w której dosłownie każdy zawodnik już nie raz wpisał się na listę strzelców.

Jak będzie wyglądało to widowisko? Życzymy sobie, by było podobnie, jak za ostatnim razem, kiedy to Stal przy H69 pokonała Olimpię 2:0. Wszystko w nogach i głowach naszych zawodników.

TRANSMISJA LIVE

Transmisję będzie można obejrzeć na tvcom.pl. Koszt – 15 złotych.

RELACJA LIVE

Relację tekstową przeprowadzimy w naszym Centrum Meczowym. Start o 12:00.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

0:0

Najnowsze aktualności