Artykuły

Górnik Łęczna na początek sparingowego grania

sobota, 16/01/2021

Po niecałym tygodniu od powrotu do treningów grupowych, Stal Rzeszów rozpocznie serię meczów sparingowych. Pierwszym rywalem podopiecznich trenera Daniela Myśliwca będzie pierwszoligowy Górnik Łęczna. Początek spotkania w Lubartowie o 14:00.

Po niecałym tygodniu od wznowienia treningów grupowych po zimowej przerwie, podopieczni trenera Daniela Myśliwca zmierzą się w sparingu z pierwszoligowym Górnikiem Łęczna. W trakcie ostatnich dni biało-niebiescy skupili się przede wszystkim na wysiłku czysto piłkarskim, bowiem w trakcie świąteczno-noworocznej przerwy zawodnicy trenowali indywidualnie w domach. Zajęcia drużynowe odbywały się codziennie, często były to podwójne jednostki treningowe.

W mijającym tygodniu biało-niebiescy trenowali codziennie, często w ramach podwójnych jednostek treningowych (fot. Artur Ruszała)

Pierwszoligowy Górnik Łęczna to dobry znajomy naszego zespołu – w ostatnich latach regularnie rozgrywaliśmy mecze sparingowe tak w trakcie przerwy zimowej, jak i letniej. Łęcznianie po awansie na zaplecze Ekstraklasy w poprzednim sezonie bardzo dobrze radzą sobie na wyższym poziomie. Podopieczni trenera Kamila Kieresia zajmują trzecie, premiowane udziałem w barażach miejsce, z taką samą zdobyczą punktową (34) jak plasujący się o pozycję wyżej ŁKS Łódź.

Dzisiejszy mecz odbędzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Lubartowie. Pierwszy gwizdek o 14:00. Niestety, warunki nie pozwoliły na transmisję meczu. Informacje dotyczące tego sparingu będziemy podawać w naszych mediach społecznościowych.

Dotyczy meczu

Stadion Górnika Łęczna
Sparing

1:2

Najnowsze aktualności