Wszystkie aktualności

Grała Akademia – kolejne zgrupowania i sparingi

czwartek, 30/01/2020

Nasza młodzież nie zwalnia tempa. Z należytym skupieniem i konsekwentnie realizuje założenia oraz cele stawiane przez trenerów.

Autor tekstu: Tomasz Flakowski

Nasza młodzież nie zwalnia tempa. Z należytym skupieniem i konsekwentnie realizuje założenia oraz cele stawiane przez trenerów.

Relacja ze zgrupowania U-14 w Sanoku 

„Mieliśmy możliwość zwiększenia objętości treningowej na przestrzeni 5 dni, jakie spędziliśmy w Sanoku (w dniach 20-25.01 – przyp. red.). Jako zespół zrealizowaliśmy założony plan w niemal 100%. Musieliśmy monitorować objętość i intensywność jednostek treningowych ze względu na zawodników, którzy wrócili do treningu po kontuzjach. Nasz plan szkoleniowy na tym zgrupowaniu nie różnił się niczym w porównaniu z tym, który popełniamy w Rzeszowie. Większa była tylko ilość jednostek treningowych, gdzie oprócz treningów z całym zespołem, realizowaliśmy także treningi pozycyjne. Rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z lokalnymi zespołami złożonymi z zawodników starszych kategorii wiekowych, co uważamy za dobre przetarcie przed zbliżającymi się meczami kontrolnymi z czołowymi zespołami naszego regionu. Skorzystaliśmy również z możliwości wyjazdu na basen oraz odnowy biologicznej znajdującej się w naszym ośrodku WIKI Sanok. Szczególne podziękowanie należą się Panu Damianowi Domaradzkiemu z WIKI Sanok za wszelką pomoc w organizacji zgrupowania, realizację indywidualnych potrzeb żywieniowych zawodników, perfekcyjnie przygotowane boisko do treningu, komfortowe warunki do treningu wiedzy oraz codzienną życzliwość we wszystkich sprawach organizacyjnych” – powiedział trener Wojciech Kustoń.

Akademia

Dobry występ rocznika 2009 – rzuty karne zdecydowały o 4. miejscu
27 stycznia 2020 r. rocznik 2009 naszej akademii wziął udział w Turnieju Halowym o Puchar Prezesa PZPN. Podopieczni trenerów Łukasza Tomczyka i Macieja Marczydło zajęli 4. miejsce.

Wyniki:

Stal Rzeszów 1:0 Karpaty Krosno
Stal Rzeszów 2:0 Stal Mielec
Stal Rzeszów 2:2 SMS Rzeszów

Półfinał: Stal Rzeszów 2:2 APPN Mielec k.5:6
3 miejsce: Stal Rzeszów 1:1 Karpaty Krosno k. 1:2


Skład: Marcel Łoboda, Jakub Zegar, Filip Jaworski, Filip Tarkowski, Gabriel Śmigiel, Kamil Sieczkowski, Kornel Nogaj, Nikodem Jastrząb


Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Marcel Łoboda.

Akademia
Autor tekstu: Tomasz Flakowski

Najnowsze aktualności