Wszystkie aktualności

#GramyDalej z Centrum Medycznym Medyk!

sobota, 06/07/2024

Centrum Medyczne MEDYK pozostaje w gronie sponsorów Stali Rzeszów na sezon 2024/2025! Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i bardzo się cieszymy, że #GramyDalej!

Już od 30 lat Centrum Medyczne MEDYK, wykorzystując doświadczoną i profesjonalną kadrę medyczną, dba o zdrowie mieszkańców całego Podkarpacia. Świadczymy usługi w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w gabinetach prywatnych na terenie całego regionu. Zaufały nam już tysiące pacjentów. Obecnie podstawową opieką zdrowotną obejmujemy ponad 55 tys. osób. Jesteśmy największą placówką związaną z zakładami pracy na terenie Rzeszowa i okolic.

Centrum Medyczne Medyk zostało założone w 1989 roku przez lek. med. Stanisława Mazura, specjalistę chorób wewnętrznych i kardiologa, który na przestrzeni lat otwierał kolejne placówki w różnych zakątkach Podkarpacia. Dziś jest ich już 30. Dynamiczny rozwój i rosnąca liczba pacjentów sprawiają, że Centrum Medyczne Medyk stale powiększa swój personel. Obecnie firmę tworzy ponad 800 pracowników, w tym ponad 200 lekarzy różnych specjalności.

Oferta CM Medyk jest bardzo szeroka. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym: TK, aparatami USG i RTG, echokardiografami, endoskopami, mammografami, sprzętem laboratoryjnym, okulistycznym, stomatologicznym, chirurgicznym, kardiologicznym i rehabilitacyjnym. Cechuje nas wszechstronność badań oraz krótkie terminy ich realizacji.

Najnowsze aktualności