Wszystkie aktualności

#Gramyrazem z TRANS-KOP!

wtorek, 21/12/2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma TRANS-KOP została nowym sponsorem Stali Rzeszów! TRANS-KOP to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna założona w 1990 roku, zajmująca się dystrybucją materiałów budowlanych. Znajduje się w grupie czołowych przedstawicieli regionu południowo-wschodniej Polski zajmujących się hurtowym zaopatrzeniem składów i marketów budowlanych.

Nowy sponsor Stali Rzeszów obsługuje inwestycje deweloperskie, a także klientów detalicznych.Własne zaplecze logistyczne czyni firmę niezależnym dostawcą oraz pozwala obsłużyć zamówienia w umówionym terminie. Nieustannie poszerza ofertę o nowe produkty, nawiązując przy tym współpracę z wiodącymi producentami branży budowlanej.

Drugą gałęzią działalności TRANS-KOP jest sprzedaż wysokoenergetycznego miału węglowego do zakładów produkcyjnych z zapewnieniem ciągłości dostaw. Codziennie stawia czoła nowym wyzwaniom i kształtuje polską jakość usług.

Więcej informacji o naszym nowym sponsorze znajdziecie na jego stronie internetowej. Serdecznie witamy w gronie sponsorów i cieszymy się, że #Gramyrazem z TRANS-KOP!

Najnowsze aktualności