Wszystkie aktualności

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Ruchem Chorzów

środa, 23/03/2022

Już za nieco ponad trzy tygodnie największe piłkarskie wydarzenie ostatnich lat w Rzeszowie. Na Hetmańskiej 69 podejmiemy 14-krotnego Mistrza Polski Ruch Chorzów w meczu, który może zdecydować o naszym awansie do Fortuna 1 Liga. Jako że to spotkanie już teraz wywołuje ogromne zainteresowanie, przygotowaliśmy kalendarz sprzedaży biletów na to spotkanie.


Obecnie dla Kibiców Stali Rzeszów dostępna jest cała trybuna wschodnia i to na nią sprzedajemy wejściówki. Sprzedaż została podzielona na cztery etapy:

od 28 marca do 2 kwietnia – bilet na mecz z Ruchem Chorzów będą mogli kupić wyłącznie Kibice, którzy zakupią wejściówkę na mecz z Wisłą Puławy; bilet normalny na mecz z Ruchem będzie kosztował wówczas 15zł, a ulgowy 10zł;

od 3 kwietnia do 10 kwietnia – bilet normalny na mecz z Ruchem Chorzów będzie kosztował 20zł, a ulgowy 10zł;

od 11 kwietnia do 14 kwietnia – bilet normalny na mecz z Ruchem Chorzów będzie kosztował 25zł, a ulgowy 15zł;

16 kwietnia (Wielka Sobota, dzień meczu) – online: bilet normalny na mecz z Ruchem Chorzów będzie kosztował 25zł, a ulgowy 15zł; stacjonarnie: wyłącznie jeden rodzaj biletów (normalne) dostępne przed meczem w kasach w cenie 30zł.

Bilety będzie można kupić:

online na https://bilety.stalrzeszow.pl/;
stacjonarnie w Sklepie Kibica Stali Rzeszów w Millenium HALL;
stacjonarnie w Kasach Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie – od 13 do 15 kwietnia (środa-piątek) w godzinach 16:00 – 19:00 (25zł normalny, 15zł ulgowy) oraz w dniu meczu (cena 30zł, o dokładnych godzinach poinformujemy wkrótce).

Mamy nadzieję, że ww. terminy pozwolą zakupić bilety wszystkim chętnym Kibicom Stali Rzeszów oraz sprawią, że będziemy mogli reagować na bieżąco w przypadku zainteresowania przewyższającego obecnie dostępną liczbę miejsc.

Najnowsze aktualności