Komunikaty klubowe

II etap sprzedaży biletów na mecz z Rakowem Częstochowa

piątek, 17/09/2021

Drodzy Kibice,

Wszystkim nam – społeczności Stali Rzeszów – bardzo zależy, aby mecz z Rakowem Częstochowa obejrzało z poziomu trybun jak najwięcej Kibiców naszego Klubu. Aby tak się stało, musimy podporządkować się jednak odgórnie ustalonym i niezależnym od Klubu zasadom, które regulują kwestie dotyczące organizacji, frekwencji, zasad sprzedaży biletów itp. Zaznaczamy i uczulamy zatem na wstępie, że zasady sprzedaży biletów, które niżej wymieniliśmy, nie są pomysłem Klubu – Klub jedynie podporządkowuje się regulaminom, tak aby móc wpuścić na trybuny jak największą liczbę osób.

Etap I – udostępniliśmy do sprzedaży 2200 biletów na trybunę wschodnią, z których w sprzedaży zostało obecnie ok. 400. Kolejny etap sprzedaży uruchomimy, gdy wyprzedadzą się wszystkie dostępne w I etapie bilety.

Etap II – w przypadku, gdy wyprzeda się 2200 biletów, do sprzedaży udostępnimy kolejne 1400 wejściówek na trybunę wschodnią. Jest tylko jeden warunek – osoba, która zakupi bilet z puli 1400 wejściówek, musi na własną odpowiedzialność zadeklarować się jako osoba zaszczepiona na COVID-19 i że od przyjęcia końcowej dawki szczepionki minęło 14 dni (bowiem według przepisów niezależnych od Klubu, na jedną trybunę możemy wpuścić określony procent kibiców + kibiców deklarujących się jako osoby zaszczepione). Ze względu na przepisy RODO, Klub nie jest uprawniony do sprawdzenia prawdziwości podanych danych – Kibic, który zakupi wejściówkę z etapu II (1400 biletów), na własną odpowiedzialność deklaruje prawdziwość podanych danych.

Podkreślamy jednocześnie ponownie, że zasady dotyczące sprzedaży biletów osobom deklarującym się jako osoby zaszczepione są odgórnie narzucone przez organizatorów rozgrywek i dotyczą nie tylko naszego Klubu, ale wszystkich Klubów piłkarskich w Polsce. My jako Stal Rzeszów dostosowujemy się do nich, tak aby móc wpuścić na trybuny naszego stadionu jak największą liczbę Kibiców. Liczymy, że pierwszy etap zakończymy jak najszybciej, tak aby móc ruszyć ze sprzedażą kolejnych 1400 wejściówek na trybunę wschodnią.

Pokażmy wspólnie, że Rzeszów jest ⚪🔵❗

Najnowsze aktualności