Wszystkie aktualności

Ilya Postupalskyi na dłużej w Stali Rzeszów

piątek, 24/05/2024

Ilya Postupalskyi związał się ze Stalą Rzeszów nowym kontraktem, który obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku. W umowie jest zapisana opcja przedłużenia o rok.

Ilya Postupalskyi do Stali Rzeszów dołączył latem ubiegłego roku, przychodząc z Cosmosu Nowotaniec. Na początku występował w drużynie U-19, a dosyć szybko zaczął również grać w drugim zespole biało-niebieskich na poziomie 4 ligi.

W trakcie zimowej przerwy w rozgrywkach rozpoczął treningi już z pierwszym zespołem i przez całą rundę wiosenną był do dyspozycji trenera Marka Zuba. Trzykrotnie znalazł się w kadrze meczowej, lecz na debiut ten 19-letni piłkarz jeszcze musi poczekać.

Jego kontrakt, który obowiązywał do końca czerwca tego roku, został przedłużony o kolejne dwa lata, a jest w nim również opcja kolejnej prolongaty o rok.

Jestem szczęśliwy, że związałem się na dłużej ze Stalą Rzeszów. Czuję się w tym klubie bardzo dobrze, koledzy w szatni są świetni, a teraz czekam tylko na debiut w pierwszym zespole – uśmiecha się Ilya Postupalskyi.

Ilya, cieszymy się, że zostajesz z nami!

Najnowsze aktualności