Artykuły

Jakub Koszuliński dołączył do Żurawi

poniedziałek, 30/03/2020

Miło nam ogłosić, że nasz zawodnik Jakub Koszuliński z rocznika 2008, dołączył do grupy Stali Rzeszów o nazwie Żurawie. Po Szymonie Kądziołce i Kamilu Bartkowiaku jest to kolejny młody piłkarz, który zasilił szeregi tego grona.

Kim są Żurawie?

Grupę Żurawie tworzą zawodnicy Akademii Stali Rzeszów o wysokim poziomie zaangażowania i predyspozycji piłkarskich, kierujący się na co dzień określoną postawą i wartościami z Kodeksu Stali Rzeszów i rozumiejący odpowiedzialność, jaką niesie za sobą obecność w tym gronie. Przynależność do grupy nie gwarantuje w niej stałego miejsca. Bycie Żurawiem niesie wysokie wymagania i najcięższa praca rozpoczyna się dopiero gdy się nim stanie.

Dla Kogo?

Żurawiem może się stać każdy Stalowiec naszej Akademii, jeśli spełni określone kryteria, adekwatne do wieku. Kadra naszych szkoleniowców ocenia potencjał zawodnika i jego możliwości dołączenia do grupy na bazie kryteriów piłkarskich i Kodeksu Stali.

Co w ramach grupy?

Zawodnikom przygotowywana jest indywidualna ścieżka szkoleniowa, objęta opieką ekspertów specjalizujących się w takich dziedzinach jak analiza gry, przygotowanie motoryczne, trening mentalny czy dietetyka sportowa. Żurawie objęci są również kompleksową opieką sztabu medycznego Stali Rzeszów, współpracującego z naszym partnerem – szpitalem Pro Familia oraz suplementacją firmy „Weron”.

Głęboko wierzymy, że w każdym z nas drzemie większy potencjał niż nam się wydaje. Nie inaczej jest z młodymi adeptami futbolu w naszej Akademii. Rozwijamy się i wytrwale pracujemy na to, by za kilka lat o sile pierwszej drużyny Stali Rzeszów, a kiedyś być może i reprezentacji Polski, stanowili Żurawie wychowani pod naszymi skrzydłami.

Najnowsze aktualności