Artykuły

Jarosław Fojut zawodnikiem Stali Rzeszów!

piątek, 11/09/2020

Jarosław Fojut został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 32-letni obrońca związał się z biało-niebieskimi dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o rok.

Szeregi obronne rzeszowskiej Stali wzmacnia doświadczony Jarosław Fojut. 32-letni defensor związał się z biało-niebieskimi dwuletnią umową z opcją przedłużenia o rok. Nowy zawodnik Żurawi będzie wystepował z numer 23.

Fojut to były piłkarz takich klubów jak Bolton Wanderers, Luton Town czy norweskiego Tromso. Na polskich boiskach znany jest przede wszystkim z występów w barwach Śląska Wrocław, z którym zdobył Mistrzostwo Polski, czy Pogoni Szczecin. Ostatni sezon spędził w Wiśle Płock.

Do drużyny Stali Rzeszów Jarek wnosi ogromne doświadczenie, które ma pomóc biało-niebieskim w walce o pełną pulę w każdym kolejnym meczu.

Witam serdecznie wszystkich kibiców i wszystkie osoby związane ze Stalą Rzeszów. Muszę przyznać, że jestem bardzo podekscytowany przyjściem do tego Klubu. Niezmiernie się cieszę, że mogę być częścią tego niesamowitego projektu, który już kilka lat temu został wdrożony i z tego co ja widzę przez ostatnie dwa miesiące, podczas których negocjowałem kontrakt i rozmawiałem z włodarzami Klubu, to Stal jest zdecydowanie pionierskim Klubem jeżeli chodzi o podejście i zarządzanie. Dla mnie najważniejsze było to, żeby przyjść w miejsce, w którym będę się dobrze czuł, a już od pierwszej rozmowy, od pierwszego kontaktu, mam takie wrażenie. Jest gdzieś w środku mnie pozytywna energia, jakiś magnes, który mnie tutaj przyciąga. Cieszę się, że mogliśmy sfinalizować ten transferpowiedział kilka chwil po podpisaniu kontraktu Jarosław Fojut, nowy zawodnik Stali Rzeszów.

Bardzo się cieszymy z przyjścia Jarka Fojuta do Stali Rzeszów. To pokazuje, że kierunek rozwoju naszego Klubu widoczny już jest w bardzo wielu miejscach. Jego obecność podniesie poziom naszej drużyny i zwiększy rywalizację. Mamy nadzieję, że Jarek szybko pokaże na boisku swoje niemałe umiejętnościpowiedział Marcin Wołowiec, szkoleniowiec Stali Rzeszów.

Jarek, witaj w Stali!

Najnowsze aktualności