Wszystkie aktualności

Kacper Sadłocha w Stali Rzeszów

czwartek, 17/02/2022

Kacper Sadłocha został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 19-letni napastnik został wypożyczony do naszego Klubu z PGE FKS Stali Mielec do końca obecnego sezonu.

Pierwsze piłkarskie kroki Sadłocha stawiał w Pogoni 1945 Staszów, z której w wieku 12 lat przeszedł do juniorskich zespołów Stali Mielec. Mając 16 lat zadebiutował w pierwszej drużynie mielczan, z której przeszedł na wiosnę sezonu 2018/2019 do juniorskich drużyn francuskiego RC Lens. Wrócił do Stali Mielec po roku i do jesieni obecnego sezonu występował w barwach podkarpackiego zespołu. Teraz 19-letni napastnik przechodzi w ramach wypożyczenia do końca sezonu do Stali Rzeszów.

– Przyszedłem do Stali Rzeszów przede wszystkim pomóc drużynie w awansie do I ligi. Chcę złapać minuty na boisku oraz zapisać na swoim koncie bramki i asysty, jednak priorytetem jest wywalczenie awansu. Drużyna jest bardzo dobra i bardzo fajnie mnie przyjęli do szatni. Mam tutaj zresztą paru znajomych, m.in. Andreja Prokić, z którym wcześniej grałem, czy Wiktor Kaczorowski, z którym grałem w juniorskich drużynach Stali Mielec. Stal Rzeszów zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i mam nadzieję, że będzie to tak cały czas funkcjonowało powiedział Kacper Sadłocha po podpisaniu kontraktu.

Najnowsze aktualności