Wszystkie aktualności

Kadra na obóz w Sanoku

poniedziałek, 25/01/2021

Biało-niebiescy rozpoczęli dzisiaj obóz przygotowawczy.

W samo południe 25 stycznia I zespół Stali Rzeszów udał się na zimowy obóz przygotowawczy do Sanoka, gdzie przez najbliższe dni będzie szlifować formę przed rundą wiosenną sezonu 2020/2021.

W kadrze znaleźli się również wychowankowie naszej Akademii: bramkarze Radosław Dąbrowski i Przemysław Pęksa oraz strzelec dwóch bramek w ostatnich meczach kontrolnych Ramil Mustafaev. Cieszy fakt, że do pełnej sprawności dochodzi Wojciech Reiman, który z powodu drobnych urazów nie zagrał we wcześniejszych sparingach. Gerard Bieszczad, który również jest kontuzjowany, będzie potrzebował więcej czasu, aby wyleczyć uraz.

W pełni zmotywowani i skoncentrowani zawodnicy Stali przystąpili do treningu jeszcze dziś. Ten bowiem zaplanowano na godz. 16:00. Przez kolejne dni trenować będziemy dwa razy dziennie, a w środę 27 stycznia drużynę trenera Myśliwca czeka sparing z Wisłoką Dębica.

Kadra na obóz w Sanoku: 

Bramkarze: Gerard Bieszczad, Wiktor Kaczorowski, Radosław Dąbrowski, Przemysław Pęksa

Obrońcy: Damian Kostkowski, Łukasz Góra, Radosław Sylwestrzak, Dominik Sadzawicki, Robert Trznadel, Piotr Głowacki, Dominik Marczuk, Jarosław Fojut

Pomocnicy: Sławomir Szeliga, Wojciech Reiman, Bartosz Wolski, Marcel Kotwica, Błażej Szczepanek, Damian Michalik, Mariusz Sławek, Jakub Szczypek, Wiktor Kłos, Oktawian Skrzecz, Ramil Mustafaev

Napastnicy: Rafał Maciejewski, Grzegorz Goncerz, Krystian Pieczara, Dawid Olejarka

Najnowsze aktualności