Wszystkie aktualności

Kamil Pajnowski piłkarzem Stali Rzeszów

wtorek, 30/08/2022

Nowym piłkarzem Stali Rzeszów został Kamil Pajnowski, 24-letni środkowy obrońca. Z naszym Klubem związał się rocznym kontraktem.

Kamil Pajnowski swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Jagiellończyku Biała Podlaska, z którego trafił do TOP 54 Biała Podlaska i w jego grupach młodzieżowych łącznie występował przez ponad 2 lata. Zaliczył też roczny pobyt w Delcie Warszawa.

Czyniąc stałe postępy został zauważony przez Jagiellonię Białystok i przeszedł do jej drugiego zespołu, a z czasem został włączony do kadry pierwszej drużyny. W niej jednak nie zdołał zadebiutować i sezon 2017/2018 spędził w rodzinnym mieście, będąc graczem Podlasia Biała Podlaska.

Po tym przeszedł do 2-ligowego wtedy Górnika Łęczna i to jego barwy, z półroczną przerwą na grę dla Motoru Lublin, reprezentował do zakończenia sezonu 2021/2022. Z łęcznianami świętował dwa awanse – do 1 ligi, a także do Ekstraklasy. Zaznał z nimi również gorycz spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej. W tym ostatnim sezonie zanotował 12 występów w PKO BP Ekstraklasie.

Teraz został piłkarzem Stali Rzeszów, z którą związał się rocznym kontraktem.

– Wiążę duże nadzieje z przyjściem do Stali Rzeszów. Czuję się tutaj bardzo dobrze i jestem przekonany, że wybrałem odpowiednie miejsce do dalszego rozwoju – powiedział nam Kamil Pajnowski.

Kamil, witamy w Stali Rzeszów!

Najnowsze aktualności