Wszystkie aktualności

Karnety i bilety na nowy sezon

środa, 12/08/2020

W czwartek 13. sierpnia 2020 r. punktualnie o godz. 18:00 na stronie https://bilety.stalrzeszow.pl/ wystartuje sprzedaż karnetów na sezon 2020/2021.

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące zarówno biletów, jak i karnetów na nowy sezon ligowy 2020/2021.

Ważne: karnety będą nabijane na dotychczasowe Karty Kibica lub dla tych, którzy chcą wyrobić nowe – na nowe Karty Kibica, które dają nowe możliwości.

Uwaga: Nowe Karty Kibica będą w sprzedaży już od czwartku 13. sierpnia od godz. 18:00, jednak ich fizyczny odbiór możliwy będzie dopiero od 24. sierpnia w kasie biletowej od ul. Hetmańskiej. O tym już wkrótce.]

Prezentujemy cennik biletów i karnetów na sezon 2020/2021:

Wyjaśniamy nowości:

Bilet ulgowy – 10 PLN – teraz ulga obejmuje wszystkie osoby do 18. roku życia, a także studentów (za okazaniem ważnej legitymacji) do 26. roku życia i seniorów powyżej 60. roku życia.

Karnet normalny na sezon kontynuacja220 PLN

Early birds – to bilety tańsze o 25% dla tych, którzy zdecydują się na ich zakup już w ciągu 48 godzin od wystartowania sprzedaży biletów na dane spotkanie (dostępne wyłącznie online). Rozwiązanie to zastępuje dotychczasową zniżkę na zakup biletów w niższej cenie przez Internet na dzień przed meczem.

Kibicuj z Klasą – darmowe bilety dla zorganizowanych grup szkolnych i klubów sportowych z całego Podkarpacia do 18 roku życia. Warunkiem skorzystania z tej opcji jest zgłoszenie przez pełnoletniego opiekuna grupy listy osób i podania ich oraz swoich danych: imię, nazwisko i PESEL i przesłanie jej na adres: bilety@stalrzeszow.pl najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem meczu, na który zamierzają się wybrać. Na każde 10 osób wymaga się 1 pełnoletniego opiekuna.

Karta Stal Rzeszów Youth Club – jedyne 29 PLN za wejścia na wszystkie mecze ligowe w całym sezonie 2020/2021 dla dzieci do 13 roku życia oraz uczniów SMS STAL i zawodników naszej Akademii. Na cenę (29 PLN) składa się: 10 PLN za wyrobienie karty i 19 PLN za Karnet Stal Rzeszów Youth Club, czyli średnio 1,05 PLN za mecz.

Wyłącznie posiadanie tej karty umożliwia następnie opiekunom naszych zawodników, uczniów a także młodych kibiców, którzy nie ukończyli 13 roku życia zakupić na dany mecz Bilet rodzinny za jedyne 15 PLN. Każdorazowo w kwestii zakupu takiego biletu prosimy o kontakt z podaniem danych opiekuna i karty Youth Club dziecka pod adresem: bilety@stalrzeszow.pl

Do każdego karnetu dodajemy 5 biletów gratis! Chcemy zachęcać do przychodzenia na nasze mecze także osoby, które w sezonie poprzednim tj. 2019/2020 na Stali jeszcze nie były. To dla nich przeznaczone są wejściówki gratisowe. By je otrzymać, przed danym meczem, na który chcesz z nich skorzystać, napisz maila na bilety@stalrzeszow.pl podaj dane: imię, nazwisko i PESEL swoich znajomych lub bliskich, a my odeślemy Tobie bilet dla nich.

W grupie się opłaca! Namów nowe osoby, które nie posiadały karnetu w sezonie 2019/2020 na jego zakup na nadchodzacy sezon, a wszyscy dostaniecie zniżki!

Jak to działa? To proste! Wystarczy, że namówisz przynajmniej jedną osobę, która nie miała karnetu w poprzednim sezonie, napiszesz do nas maila na bilety@stalrzeszow.pl, w którym wskażesz swoje dane i dane namówionej na karnet osoby lub osób (imię, nazwisko, PESEL, email / telefon), a my poprowadzimy cały proces bardzo łatwo i przyjemnie.

Ważne: wszystkie karnety można kupić wyłącznie posiadając wcześniej Kartę Kibica – to na nią są one nabijane. Jeżeli jej nie posiadasz, od czwartku 13. sierpnia 2020 r. punktualnie od godz. 18:00 będziesz mógł ją kupić TUTAJ za jedyne 10 PLN.

Odbiór zakupionych nowych Kart Kibica będzie możliwy 24. sierpnia 2020 r. w kasie biletowej od ul. Hetmańskiej.

Doceniamy za frekwencję!

Na tych, którzy wiernie będą wspierali naszą drużynę w sezonie ligowym 2020/2021 czekają super ceny karnetów w kolejnym sezonie 2021/2022. By załapać się na tę promocję wystarczy posiadać karnet i w sezonie ligowym 2020/2021 przynajmniej 9-krotnie pojawić się na meczu domowym Stali Rzeszów.

Najnowsze aktualności