Artykuły

Kibice Stali Rzeszów wspierają lekarzy w walce z koronawirusem!

czwartek, 19/03/2020

Pandemia koronawirusa nie daje za wygraną. W tych ciężkich dniach, kiedy tak bardzo liczy się wzajemne wsparcie, z pomocą ruszyli niezawodni kibice Stali Rzeszów, którzy wspierają szpital zakaźny w Łańcucie.

Kibice Stali Rzeszów zebrali już ponad 3000 złotych, z czego prawie 1800 zostało przeznaczone na zakup: 184 zgrzewek wody mineralnej, 120 soków owocowych Tymbark 1L i 76 soków Kubuś 0.9L oraz 4000 jednorazowych kubeczków. Nie jest to jednak koniec zbiórki.

Kupiono prawie 200 zgrzewek wody i butelek soków(fot. Osiedle Hetmańska)

Na ten moment, w szpitalu najbardziej przydadzą się ręczniki kąpielowe włókniste jednorazowe oraz flizelina przynajmniej o gramaturze 40g/m2. Osoby, które mają dostęp do tych artykułów, proszone są o kontakt z Kibicami Stali Rzeszów poprzez prywatną wiadomość na facebookowy profil Osiedle Hetmańska, gdzie można znaleźć także numer konta do wpłat na rzecz akcji.

Kibice Stali Rzeszów wspierają szpital zakaźny w Łańcucie(fot. Osiedle Hetmańska)

Bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy Kibicom Stali Rzeszów za tak piękna akcję, do której dołączamy i gorąco wspieramy. Jesteśmy dumni, że biało-niebieska rodzina bez zawahania ruszyła na pomoc tym, którzy dbają o nasze zdrowie i życie w tych niezwykle trudnych dniach.

Zachęcamy także do dołączenia do akcji „Micha dla medyka” zorganizowanej przez piłkarza Mateusza Walkowicza, która także ma na celu pomoc w dostarczeniu wyżywienia dla pracowników szpitala zakaźnego w Łańcucie. Akcję można wesprzeć tutaj.

Najnowsze aktualności