Artykuły

Kolejna okazja do wsparcia Stali Rzeszów! Wirtualny bilet na mecz ze Zniczem Pruszków już dostępny!

środa, 08/04/2020

Kup wirtualny bilet na mecz Stal Rzeszów - Znicz Pruszków i wesprzyj biało-niebieskich.

Koronawirus nie ustępuje. Mecze II ligi nie będą się odbywać przynajmniej do 26 kwietnia, przez co Kibice stracili możliwość wspierania swojej drużyny z trybun, piłkarze gry dla nich, a Klub dochód z dnia meczowego. Przed niecałym miesiącem uruchomiliśmy akcję #WspieramStal, w ramach której dostępne były wirtualne bilety pamiątkowe – cegiełki – na domowe spotkanie z Widzewem Łódź. Teraz, przed kolejnym meczem, który miał się odbyć na Hetmańskiej 69, ponawiamy tę inicjatywę!

Każdy Kibic Stali Rzeszów, który chciałby wesprzeć swój ukochany Klub w tym trudnym okresie, może zakupić wirtualny bilet pamiątkowy na mecz Stal Rzeszów – Znicz Pruszków. Ponownie pełni on rolę cegiełki – bilet nie uprawnia do wejścia na wydarzenie, ale pomaga Stali Rzeszów i stanowi wartość symboliczną oraz kolekcjonerską.

Co więcej – przed pierwszym domowym meczem po pandemii, który zostanie rozegrany z udziałem publiczności, będzie można odebrać w kasie tradycyjne bilety, wymieniając te wirtualne, mające formę dokumentu PDF.

Wirtualne bilety pamiątkowe można nabyć w trzech różnych wariantach:

Normalny – 15 PLN

Bilet + wsparcie dla Akademii – 25 PLN

VIP – 50 PLN

Ważne!

Bilet mogą nabyć również osoby będące posiadaczem karnetu na rundę wiosenną. Na jednym koncie można kupić maksymalnie 10 biletów – 1 PESEL = 1 bilet

Wirtualne bilety kupisz tak samo, jak tradycyjne wejściówki na mecz. Wejdź TUTAJ i dołącz do akcji #WspieramStal!

Masz już swój bilet? Zrób mu zdjęcie i pochwal się tym faktem w mediach społecznościowych dodając hashtag #WspieramStal – pokażmy naszą siłę i jedność! Hej Stal!

Najnowsze aktualności