Artykuły

Koltex Recykling dalej gra z nami!

piątek, 03/04/2020

Firma Koltex Recykling przedłużyła umowę sponsorską ze Stalą Rzeszów. Pomimo aktualnie trudnej dla wszystkich sytuacji, nasz dotychczasowy sponsor nadal będzie wspierał biało-niebieskich.

Pomimo trudnych czasów, które dotykają dziś nas wszystkich, firma Koltex Recykling s.c. postanowiła przedłużyć umowę sponsorską ze Stalą Rzeszów. Jesteśmy pewni, że z takim wsparciem i załogą ludzi ze stali na pokładzie stawimy czoła wszelkim wyzwaniom i zdamy ten trudny egzamin, a kiedy rozgrywki zostaną wznowione i powrócimy na boisko, będziemy jeszcze silniejsi i zdolni, by razem sięgać po najwyższe cele!

„Jestem szczęśliwy, że w obliczu pandemii z którą przyszło nam się mierzyć w dzisiejszych czasach, firma Koltex Recykling s.c ma nadal możliwość aktywnie wspierać oraz pozostać w gronie sponsorów Stali Rzeszów” – powiedział Marcin Mitura, prezes Koltex Recykling s.c.

„To dla nas bardzo ważne, by być blisko oraz dbać o naszą regionalną „Perłę Sportu”. Dużo radości sprawiało Nam w poprzednim roku oglądanie tego jak Stal konsekwentnie realizuje wcześniej postawione sobie cele, dlatego też firma Koltex Recykling s.c pozostaje z Wami na kolejny rok wiedząc że wspólnymi siłami osiągniemy jeszcze więcej!” – zakończył.

Koltex Recykling dalej gra ze Stalą Rzeszów!

Firma Koltex Recykling s.c. z siedzibą w Kolbuszowej swoją aktywność na rynku produkcyjnym rozpoczęła w 2012 roku. Od początku działalności świadczy usługi w rozwijającej się branży tworzyw sztucznych. Obecnie spółka zajmuje się całym procesem recyklingu, zaczynając od skupu odpadów z tworzyw sztucznych po gotowy produkt którym jest folia i worki śmieciowe. Koltex Recykling prowadzi również usługi granulacji i mielenia tworzyw sztucznych oraz skup każdej ilości odpadu z tworzyw sztucznych, przemiałów oraz zlepów.

Koltex Recykling dba nie tylko o lokalny sport, ale też o środowisko. Przetwarzając surowce wtórne ogranicza wykorzystanie surowców pierwotnych, co przekłada się na ochroną środowiska oraz ochronę naturalnych zasobów. Skupując odpad, a także przetwarzając go redukuje tony nieprzydatnej już folii, a tym samym przyczynia się do dbałości o nasze środowisko, tworząc nowy produkt z wykorzystaniem starego.

Najnowsze aktualności