Komunikaty klubowe

Komunikat klubu Stal Rzeszów ws. zagrożenia epidemiologicznego

wtorek, 10/03/2020

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem Klubu w sprawie zagrożenia epidemiologicznego.

Mecze domowe Stali Rzeszów bez udziału publiczności i przedstawicieli mediów do odwołania

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa (Covid-19) w Polsce i wydaną przez organy administracyjne decyzją o odwołaniu wszystkich imprez masowych, informujemy, że również mecze domowe Stali Rzeszów będą organizowane bez udziału publiczności oraz bez przedstawicieli mediów (za wyjątkiem fotoreporterów i telewizji). Także aktywności okołomeczowe zostaną ograniczone do minimum.   

Sprzedaż biletów i karnetów na mecze domowe Stali Rzeszów

Klub informuje, że wstrzymana do odwołania została sprzedaż wszystkich biletów i karnetów na organizowane przez Stal Rzeszów mecze.

Zwrot środków za zakupione już bilety na mecz z Widzewem Łódź

Informację dotyczącą dalszych działań dla osób, które zakupiły bilet na mecz z Widzewem Łódź, przekażemy wkrótce.

Organizacja meczu domowego z Widzewem Łódź, 22.03.2020 r.

W związku z trudnym do określenia okresem, w jakim będzie obowiązywał ww. zakaz organizacji imprez masowych, nie ma niestety możliwości zaplanowania przełożenia naszych meczów, w tym najbliższego meczu domowego z Widzewem Łódź. Mecz ten będzie nieodpłatnie transmitowany przez TVP3 oraz na platformie sport.tvp.pl.

Mamy pełną świadomość, że koronawirus to realne zagrożenie. WHO proponuje podjęcie radykalnych działań, ograniczających rozprzestrzenianie się wirusa. Wyrażamy głęboką nadzieję, że powyższe oświadczenie i podjęte przez nasz Klub decyzje spotkają się z Państwa zrozumieniem.

Dotyczy meczu

Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2019/2020

0:0

Najnowsze aktualności