Komunikaty klubowe

Komunikat Stali Rzeszów S.A. w sprawie pana Zygmunta Kłosa

czwartek, 30/12/2021

W ostatnim czasie w mediach regionalnych i ogólnopolskich została nagłośniona historia pana Zygmunta Kłosabyłego pięściarza sekcji bokserskiej ZKS Stal Rzeszów, który z sukcesami reprezentował biało-niebieskie barwy w ringu. 60-latek, któremu karierę przerwała ciężka kontuzja, zmaga się z problemami nie tylko zdrowotnymi, ale przede wszystkim finansowymi – pan Zygmunt mieszka w starym domu bez łazienki i nieraz brakuje mu pieniędzy na żywność i lekarstwa. Były pięściarz Stali Rzeszów powinien otrzymywać comiesięczną rentę od ZKS Stal Rzeszów, ale z powodu problemów finansowych ich wypłata została wstrzymana. Mimo że nie jesteśmy bezpośrednio związani z ww. sprawą, mając na uwadze dobro Stalowca i reprezentanta biało-niebieskich barw, Stal Rzeszów S.A – odpowiedzialna za sekcję piłkarską – podejmie kroki mające na celu pomoc panu Zygmuntowi Kłosowi.

Prezes Stali Rzeszów S.A Rafał Kalisz jest w kontakcie z władzami miasta. Połączone siły sekcji piłkarskiej Stali Rzeszów oraz władz miasta postarają się pomóc zasłużonemu dla regionu sportowcowi. Jako biało-niebieska społeczność wspieraliśmy, wspieramy i będziemy wspierać wszelkie inicjatywy mające na celu pomóc potrzebującym – przedstawiciele naszego Klubu regularnie biorą udział w aukcjach charytatywnych, przekazujemy wiele gadżetów i pamiątek na licytacje czy zbiórki, a nasi Kibice od lat wspierają Domy Dziecka z regionu organizując akcję „Fanatyczny Mikołaj”.

Zachęcamy również wszystkich Kibiców Stali Rzeszów do wpłat na rzecz pana Zygmunta Kłosa. Pomóc byłemu pięściarzowi ZKS Stal Rzeszów możecie przekazując pieniądze na poniższą zbiórkę. Wierzymy, że nasze wspólne działania pomogą panu Zygmuntowi.

fot. Dariusz Dobek/Onet

Najnowsze aktualności