Komunikaty klubowe

Komunikat w sprawie limitu widzów na meczach piłkarskich

wtorek, 15/02/2022

Drodzy Kibice,

mamy ponownie ogromną prośbę do osób, które zaszczepiły się przeciwko COVID-19. Wasza postawa sprawi, że na domowe mecze Stali Rzeszów będzie mogło wejść więcej Kibiców biało-niebieskich!

Aktualne przepisy ograniczają możliwość sprzedaży biletów na wydarzenia sportowe rozgrywane na stadionach. Jako klub możemy obecnie sprzedać maksymalnie 30% miejsc z trybuny wschodniej. Jednak do tego limitu nie są wliczane osoby zaszczepione, dzięki czemu na trybunach może zasiąść zdecydowanie więcej kibiców niż ww. 30% pojemności trybuny.

Dlatego też na stronie z biletami w zakładce Edycja Profilu istnieje możliwość dobrowolnego potwierdzenia faktu wykonania szczepienia ochronnego przed COVID-19, mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Potwierdzenie to posłuży wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników wydarzenia, zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku ze stanem epidemii. Osoba zaszczepiona, która potwierdzi ten fakt na swoim koncie na stronie z biletami, nie będzie wliczana do limitu osób mogących obejrzeć mecz trybun, a co za tym idzie, zwolni dodatkowe miejsca osobom niezaszczepionym.

Jednocześnie wprowadziliśmy także do sprzedaży nowe rodzaje biletów – bilet normalny i ulgowy dla osób zaszczepionych. Kupno takiego biletu przez osoby zaszczepione pozwoli nam na wpuszczenie większej liczby osób niezaszczepionych na dany mecz.

Jeśli jesteś zaszczepiony – przy zakupie biletów wybierz opcję „bilet dla zaszczepionych”, aby nie zmniejszać puli 30% dostępnych biletów!

Najnowsze aktualności