Wszystkie aktualności

Komunikat ws. zwalniania miejsc przez osoby zaszczepione

wtorek, 21/09/2021

Drodzy Kibice,

mamy ogromną prośbę do osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, które zakupiły bilety na jutrzejszy mecz z Rakowem Częstochowa lub posiadają karnet uprawniający do wejścia na mecze ligowe Stali Rzeszów. Wasza pomoc sprawi, że tak na środowy, jak i pozostałe domowe mecze Stali Rzeszów, będzie mogło wejść więcej Kibiców biało-niebieskich!

Na stronie z biletami w zakładce Edycja Profilu pojawiła się możliwość dobrowolnego potwierdzenia faktu wykonania szczepienia ochronnego przed COVID-19, mającego miejsce przynajmniej 14 dni wcześniej. Potwierdzenie to posłuży wyłącznie w celu ustalenia liczby zaszczepionych uczestników wydarzenia, zgodnie z wymogami rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z stanem epidemii.

Osoba zaszczepiona, która potwierdzi ten fakt na swoim koncie na stronie z biletami, nie będzie wliczana do limitu osób mogących obejrzeć mecz trybun, a co za tym idzie zwolni dodatkowe miejsca osobom niezaszczepionym.

Najnowsze aktualności