Wszystkie aktualności

Krystian Wrona przechodzi do Stali Rzeszów

poniedziałek, 12/07/2021

Krystian Wrona został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 27-letni obrońca przechodzi do naszego zespołu z Wólczanki Wólka Pełkińska.

Krystian Wrona pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorskich drużynach MKS-u Kańczuga, skąd przed rundą wiosenną sezonu 2010/2011 przeszedł do trzecioligowej wówczas Stali Mielec. Następnie Krystian bronił barw Sokoła Sieniawa i Stali Stalowa Wola, a od sezonu 2016/2017 występuje w Wólczance Wólka Pełkińska. W barwach klubu partnerskiego Stali Rzeszów rozegrał łącznie 122 mecze, w których zdobył 18 goli. Aż 10 z nich Krystian strzelił w poprzednim sezonie.

Bardzo cieszymy się, że Krystian dołącza do naszego klubu. Przed sezonem rozmawiałem z trenerem o zawodnikach, których on zna i którzy mogliby przyjść do Stali, pasować do naszego stylu gry. Daniel wskazał Krystiana. To nieoczywisty transfer, ale wierzymy, że to odpowiedni zawodnik, który przy naszym wsparciu, pracy pokaże, że ściągnięcie go było sukcesem – powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

Krystian, witamy w Stali!

Najnowsze aktualności