Artykuły

Krzysztof Danielewicz dla Polsat Sport: Kończymy bez punktów ze strasznym poczuciem niedosytu

poniedziałek, 08/08/2022

– Mamy w sobie optymizm i entuzjazm przed kolejnymi meczami, bo dobrze gramy. Tylko nie możemy dobrze grać i przegrywać, bo naprawdę było mało meczów, w których tak dominowaliśmy – powiedział pomocnik Stali, Krzysztof Danielewicz dla Polsat Sport, po przegranym 2:3 spotkaniu z Ruchem Chorzów.

fot. Robert Skalski

– Dziwne uczucie, które towarzyszy mi i pewnie reszcie zespołu. Schodząc na przerwę, mówiliśmy sobie, że musimy to podtrzymać, bo ilość stworzonych przez nas sytuacji, dominacja, trzymanie piłki i granie na własnych warunkach było po naszej stronie. Kończy się jednak na tym, że dostajemy trzy bramki z dośrodkowań, czyli można powiedzieć, że teoretycznie z niczego. Mamy w sobie optymizm i entuzjazm przed kolejnymi meczami, bo dobrze gramy. Tylko nie możemy dobrze grać i przegrywać, bo naprawdę było mało meczów, w których tak dominowaliśmy. Graliśmy z Ruchem wcześniej w II lidze i dzisiaj naprawdę ich zdominowaliśmy, a kończymy bez punktów – powiedział Krzysztof Danielewicz.

– W przerwie trener dał nam drobne wskazówki, ale absolutnie nie było żadnych poleceń, żeby coś zmieniać, bo każdy czuł z boiska – trener też – że idzie dobrze, tylko zabrakło takiej konsekwencji w obronie, czy może jakiegoś krycia. Niestety, kończymy bez punktów ze strasznym poczuciem niedosytu, ale następny mecz jest blisko i cieszymy się z tego, bo będzie szybka okazja do tego, żeby nadrobić te punkty – podsumował pomocnik Stali.

Rozmowa z Krzysztofem Danielewiczem dla Polsat Sport dostępna TUTAJ.

Najnowsze aktualności