Wszystkie aktualności

Krzysztof Danielewicz nowym zawodnikiem Stali Rzeszów

środa, 07/07/2021

Krzysztof Danielewicz został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 29-letni pomocnik związał się z naszym klubem dwuletnim kontraktem.

Danielewicz pierwsze piłkarskie kroki stawiał w drużynach juniorskich Parasola Wrocław, skąd przeszedł do Zagłębia Lubin. W barwach „Miedziowych” występował tak w drużynach młodzieżowych (m.in. w Młodej Ekstraklasie), jak i w rezerwach. Następnie na pół roku trafił do Ruchu Radzionków, skąd przed sezonem 2012/2013 trafił do Cracovii. Nowy zawodnik Stali Rzeszów bronił również barw Śląska Wrocław, Górnika Łęczna, Chojniczanki Chojnice, Miedzi Legnica i Warty Poznań, gromadząc na swoim koncie łącznie 75 występów w Ekstraklasie i niemal 100 na poziomie I ligi. W ostatniej rundzie Krzysztof Danielewicz występował w Pogoni Siedlce.

Znamy doskonale Krzysztofa z jego występów na poziomie Ekstraklasy oraz pierwszej ligi i wiemy, że jego profil oraz sposób gry pasuje stylu preferowanego przez Stal. Na pewno u boku trenera Myśliwca będzie mógł jeszcze lepiej wykorzystać i pokazać kibicom w Rzeszowie swoje nieprzeciętne umiejętności. Z jego jakością i doświadczeniem wierzymy, że pomoże Stali w zrealizowaniu celów drużyny, jak również rozwinięciu się utalentowanych zawodników, którzy będą grali u jego boku – powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

Witamy w Stali!

Najnowsze aktualności