Artykuły

Łukasz Góra: „Musimy dobrze rozpocząć sezon”

piątek, 28/08/2020

Przed meczem Stal Rzeszów - Górnik Polkowice zapytaliśmy Łukasza Górę o nastawienie przed jutrzejszym, inaugurującym sezon 2020/2021 w II lidze spotkaniem.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Wiemy jaka jest nasza wartość i chcemy pokazać to już od pierwszej kolejki naszym Kibicom. Myślę, że dobrze wyglądamy jako drużyna. W najbliższym meczu z Górnikiem Polkowice można spodziewać się po nas walki od pierwszej do ostatniej minuty. Będą nas interesowały trzy punkty w każdym najbliższym spotkaniu, również w tym z polkowiczanami – powiedział nam Łukasz Góra, obrońca Stali Rzeszów, przed sobotnią inauguracją sezonu.

Przyjeżdża do nas drużyna prowadzona przez trenera, który dobrze zna naszą drużynę, ale my również wiemy, jaki styl preferuje on sam. Wiemy jakie są mocne i słabe strony Górnika Polkowice. Myślę, że nie damy się zaskoczyć. Musimy dobrze rozpocząć sezon – od trzech punktów przed własną publicznością, bo to będzie nas dalej napędzało – dodał.

Wiemy jaka jest piłka. Naszym celem będzie awans. Będziemy na pewno walczyć i dążyć do tego, by obyło się bez barażów. Chcemy awansować i to jest nasz główny cel. Trzeba dobrze rozpocząć sezon, od zwycięstwa – zakończył obrońca biało-niebieskich.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Najnowsze aktualności