Artykuły

Łukasz Góra: „Nie spoczniemy na laurach”

piątek, 09/10/2020

W 8. kolejce II ligi piłkarskiej Stali Rzeszów przyjdzie zmierzyć się w Krakowie z miejscową Garbarnią. Przed tym meczem wypowiedzi udzielił obrońca Stali - Łukasz Góra.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

W spotkaniu ze Skrą Częstochowa wyszło z nas zmęczenie z meczu z Błękitnymi Stargard i związanej z wyjazdem dalekiej podróży. Jakby nie patrzeć – 5:0, ale tam właśnie też mocno zmęczenie dało się nam we znaki. Daliśmy z siebie maksa w tym meczu. Szkoda tylko tych dwóch straconych bramek. Skra to chyba najmocniejszy przeciwnik z jakim dotychczas przyszło nam się zmierzyć w tym sezonie. Zrobiliśmy u siebie mało punktów, więc cieszymy się z tych kolejnych trzech. Dobrze, że strzeliliśmy tę bramkę więcej od przeciwnika. Z takim rywalem, jakim jest Skra, jeszcze niejeden przeciwnik w naszej lidze będzie miał problemy – powiedział Łukasz Góra, obrońca Żurawi.

Przede wszystkim patrzymy na siebie i wiemy, jak nam idzie na wyjazdach. Mam nadzieję, że tę passę podtrzymamy. Na wyjeździe jeszcze bramki nie straciliśmy, a strzeliliśmy dziewięć, więc obyśmy tylko robili dalej to, co dotychczas. Wiemy, że Garbarnia to zespół, który gra w piłkę, także myślę, że z takimi zespołami gra się dobrze i jesteśmy przygotowani tak samo na ciężką przeprawę. Garbarnia będzie chciała jak najszybciej wyjść ze strefy spadkowej. Mam nadzieję, że to odrabianie przez nich punktów nie rozpocznie się w meczu z nami. Nic tylko podtrzymać passę i utrzymać pierwsze miejsce, bo ono się nam należy, ale trzeba to udowadniać z każdym kolejnym meczem. Nie spoczniemy na laurach, tylko dalej będziemy pracować – zakończył.

Autor tekstu: Paweł Pyskaty

Dotyczy meczu

Stadion Garbarnia
II Liga 2020/2021

0:0

Najnowsze aktualności