Wszystkie aktualności

Maciej Krzyształowicz trenerem bramkarzy pierwszej drużyny

wtorek, 28/05/2024

Od sezonu 2024/2025 w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny dojdzie do jednej zmiany – trenerem bramkarzy będzie Maciej Krzyształowicz, który zastąpi na tym stanowisku Sebastiana Nowaka.

Sebastian Nowak trenerem bramkarzy w pierwszym zespole Stali Rzeszów został w styczniu tego roku, kiedy zastąpił na tym stanowisku trenera Radosława Hołubca, który zdecydował się odejść do Ruchu Chorzów. Wcześniej trener Nowak pracował w Akademii Stali Rzeszów i to właśnie w tej pracy czuje się najlepiej. W związku z tym odchodzi z pierwszej drużyny i ponownie będzie pracował z młodzieżą w naszym klubie.

Zastąpi go Maciej Krzyształowicz, który do naszego klubu przyszedł dwa lata temu i pracował w naszej Akademii. Był także wsparciem dla trenerów bramkarzy pierwszego zespołu, a teraz sam obejmie tę funkcję.

Trener Krzyształowicz ma już doświadczenie w pracy z seniorami, bo był trenerem bramkarzy w Polonii Warszawa i Pogoni Siedlce.

Trenerowi Nowakowi bardzo dziękujemy za pracę na rzecz pierwszej drużyny w ostatnich miesiącach, a trenerowi Krzyształowiczowi życzymy powodzenia w nowej roli.

Najnowsze aktualności