Artykuły

Mamy potencjał, aby powalczyć o komplet punktów!

środa, 03/06/2020

Grzegorz Goncerz i Łukasz Mozler w krótkiej rozmowie dzielą się swoimi spostrzeżeniami przed starciem z Elaną Toruń.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Za kilka godzin wznowimy ligowe rozgrywki wyjazdowym pojedynkiem z Elaną Toruń. O nastrojach w drużynie i jesiennym spotkaniu opowiadają na naszych łamach Grzegorz Goncerz i Łukasz Mozler.

Nie mogliśmy się doczekać tego dnia. Cieszymy się, że wreszcie mamy możliwość walki o ligowe punkty. Mogę zapewnić, że jesteśmy dobrze przygotowani i wśród drużyny panuje pozytywne nastawienie. Wiemy, że Elana Toruń to dobry zespół, który jest ograny na tym poziomie rozgrywkowym. Czekają nas ciężkie zawody, ale jesteśmy świadomi naszej wartości. Mamy potencjał, aby powalczyć o komplet punktów – wyjaśnił nam napastnik biało-niebieskich Grzegorz Goncerz.

Przypominamy, że jesienią na stadionie przy ulicy Hetmańskiej 69 górą była Stal, która pokonała rywali po bramce Łukasza Mozlera. – To było ciężkie spotkanie. Akurat mi udało się wpisać na listę strzelców. Jednak najważniejsze, że trzy punkty zostały w Rzeszowie. Dzisiejszy pojedynek jest dla nas wielką niewiadomą, ale jesteśmy dobrej myśli. Wygramy ten mecz! – zapowiada Łukasz Mozler.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Relację live z tego pojedynku przeprowadzi prosto z Torunia redaktor Michał Mryczko, a ponadto kibice będą mogli obejrzeć spotkanie w tvcom.pl.

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Dotyczy meczu

Stadion Elana
II Liga 2019/2020

1:4

Najnowsze aktualności