Artykuły

Marcin Wołowiec: Jestem zadowolony z letnich transferów

środa, 07/10/2020

Trener I drużyny Stali Rzeszów na antenie Stal Rzeszów Podcast podsumował dokonane latem transfery.

Trener I drużyny Stali Rzeszów na antenie Stal Rzeszów Podcast podsumował dokonane latem transfery.

Jestem zadowolony z letnich transferów, dlatego że wszyscy zawodnicy, którzy do nas przyszli są zawodnikami bardzo głodnymi – powiedział sternik lidera 2 ligi. Są to zawodnicy, którzy cały czas chcą się rozwijać, cały czas chcą się realizować i na tym budujemy jakość naszego zespołu. Mamy 25 zawodników w kadrze, jest duża konkurencja, bo praktycznie na każdej pozycji jest po dwóch zawodników i myślę, że z dnia na dzień będziemy poprawiali naszą jakość i takie mecze, jak w Stargardzie coraz częściej będą nam się przytrafiały. Naprawdę nie mam na co narzekać i uważam, że w tym zakresie został zrobiony kawał dobrej robooty dodał.

Sternik Żurawi pokusił się także o ocenę samego, dość specyficznego, letnio-jesiennego okna transferowego w 2. lidze.

Dziwny był to sezon. Skończył się 31. lipca, a tak naprawdę wszystko powinno się skończyć już półtora miesiąca wcześniej i mielibyśmy trochę więcej czasu na przeczesanie tego rynku, bo też do samego końca nie wiedzieliśmy, do której ligi szukać zawodników, co też nie było komfortowe. Niektóre drużyny sezon skończyły 25. lipca i już wiedziały, w której lidze będą grały, a my 31-go i zaczynając treningi 8-9. sierpnia większość zawodników naprawdę jest już wtedy po rozmowach, a to, że zdarzyły się nam takie rodzynki, jak Jarek Fojut, czy Bartek Wolski, to z tego jestem bardzo zadowolony i myślę, że szybko pokażą swoją jakość. Uważam, że wszyscy to dostrzegą i będziemy zadowoleni z tego, w jakim składzie przystępujemy do dalszej części rozgrywek – ocenił Wołowiec.

Najbliższe spotkanie w kompletnym już składzie biało-niebiescy zagrają w sobotę 10 października w Krakowie, gdzie o godz. 14:00 zmierzą się z tamtejszą Garbarnią. Mecz ten będzie transmitowany w systemie PPV na PolsportLIVE. Link do transmisji: https://tiny.pl/7lpl3 a relację tekstową LIVE śledzić można będzie standardowo na oficjalnej stronie Klubu: https://stalrzeszow.pl.

Nowy odcinek #StalowaBrać już do odsłuchu: https://tiny.pl/7lpbj

Dotyczy meczu

Stadion Garbarnia
II Liga 2020/2021

0:0

Najnowsze aktualności