Artykuły

Marcin Wołowiec: „Wiele meczów czekaliśmy, żeby wygrać w Pruszkowie”

poniedziałek, 21/09/2020

Trener Marcin Wołowiec podsumował na pomeczowej konferencji prasowej spotkanie Znicza Pruszków ze Stalą Rzeszów. Biało-niebiescy wygrali w Pruszkowie po raz pierwszy w historii.

Wiele meczów czekaliśmy, żeby wygrać w Pruszkowie i w końcu się udało. Tak naprawdę byliśmy też trochę podrażnieni poprzednim sezonem, bo straciliśmy punkty tutaj i w Rzeszowie, tydzień temu też zostaliśmy skarceni u siebie z Olimpią Grudziądz. Ta chęć wygrania była dzisiaj chyba większa. Bardzo się cieszymy z trzech punktów. Mecz na pewno mógł się podobać, ponieważ było kilka sytuacji z jednej i drugiej strony. Natomiast my byliśmy bardziej konkretni i zasłużenie wygraliśmy – powiedział na pomeczowej konferencji prasowej Marcin Wołowiec.

Znicz to naprawdę niezła drużyna, która pokazała, że potrafi grać w piłkę. Mogła strzelić bramkę na początku spotkania i prowadzić. W dzisiejszej piłce jest tak, że każdy analizuje grę przeciwnika. Byliśmy przygotowani na wiele wariantów i myślę, że nasi chłopcy bardzo dobrze się dzisiaj ze swoich zadań wywiązalizakończył trener Stali Rzeszów.

Dotyczy meczu

Stadion CKiS w Pruszkowie
II Liga 2020/2021

0:2

Najnowsze aktualności