Wszystkie aktualności

Meldunek z Woli Chorzelowskiej #3: Boisko, siłownia i odnowa biologiczna

środa, 18/01/2023

Trzeci dzień zgrupowania w Rado Resort w Woli Chorzelowskiej za nami. W środę piłkarze mieli jeden trening na boisku, a po południu pracowali w siłowni.

Środa zaczęła się od analizy, a po tym drużyna udała się na boisko. Podobnie jak we wtorek zajęcia odbywały się przy intensywnych opadach deszczu, ale w żadnym wypadku nie przeszkadzało to biało-niebieskim w przeprowadzeniu bardzo wartościowego treningu.

Trening ukierunkowany był na doskonalenie zasad w ujęciu makro, a tematem jednostki były działania w fazie pressingu oraz sposoby budowania ataku pod pressingiem przeciwnika – powiedział Karol Zniszczoł, asystent trenera Daniela Myśliwca.

Piłkarze wykonali bardzo dobrą pracę i mogli się udać na krótki odpoczynek. Po południu czekał ich natomiast kolejny trening, tym razem w siłowni, a poprzedził go stretching.

Piłkarze na pewno mieli już mocno w nogach te intensywne dni, ale w środę mogli też złapać lekki oddech, bo na ten dzień zaplanowano także odnowę biologiczną. Była więc chwila wytchnienia, aby w czwartek ponownie ciężko popracować.

Najnowsze aktualności