Filmy

Młodzież jest naszą przyszłością

piątek, 19/02/2021

Pewnie wiele razy zastanawiałeś się, jak możesz wspierać swój ukochany klub. Wiemy, że byłeś na każdym meczu, kiedy było jeszcze to możliwe i głośno dopingowałeś pierwszą drużynę. Potem oglądałeś w Internecie każde spotkanie i sprzed ekranu trzymałeś kciuki za Stal Rzeszów. Ale jest jeszcze coś, co możesz zrobić. Wesprzeć Akademię. Nasi adepci w pocie czoła trenują pod okiem profesjonalistów, aby w przyszłości stanowić o sile Stali Rzeszów. Staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju – wiele już zostało zrobione, ale wiele jeszcze przed nami. Możesz nam w tym pomóc, dokładając swoją cegiełkę do budowy klubu. Wesprzyj Stal Rzeszów i przekaż 1% podatku na Akademię Piłkarską Stali Rzeszów.

Jak przekazać 1% podatku?

Przekazanie 1% podatku jest bardzo proste – wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w zeznaniu podatkowym. W polu “Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” należy wpisać:
numer KRS: 0000457030, a w rubryce cel szczegółowy: “Akademia Stal Rzeszów (806)”. Następnie w polu “Wnioskowana kwota” podać trzeba sumę 1% podatku. To wszystko.

Najnowsze aktualności