Artykuły

Inside Stal #1 – zimowe transfery w II lidze, dla kogo walka o awans, a dla kogo o utrzymanie?

czwartek, 20/02/2020

Pierwsza audycja Stal Rzeszów Podcast rozbiła bank. Odsłuchało go już ponad 1300 osób! Dziś w Internecie pojawił się nowy odcinek.

Autor tekstu: Tomasz Flakowski

Zapraszamy do odsłuchania premierowego odcinka programu „Stalowy Wrap”, czyli kolejnej audycji w ramach Stal Rzeszów Podcast, w której będziemy zapraszać dziennikarzy, piłkarzy oraz pracowników Klubu, aby podzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi rozgrywek ligowych oraz życia wokół Stali Rzeszów.


Podcast to forma internetowej publikacji dźwiękowej, najczęściej w postaci regularnych odcinków, przypominających audycje radiowe. Do słuchania podcastów nie potrzeba specjalnego odtwarzacza muzycznego – wystarczy komputer lub telefon. Podcastów o naszym klubie możecie słuchać na SoundCloud.com oraz Spotify.com absolutnie za darmo!

Podcast

Ogromna popularność podcastu niezwykle nas cieszy. Wy też możecie być jego częścią. W komentarzach w mediach społecznościowych możecie proponować nowe tematy do dyskusji lub zadawać pytania naszym przyszłym gościom. Wystarczy, że do danej sugestii lub pytania dodacie hashtag: #StalowaBrać lub #StalowyWrap.

Słuchaj już teraz!

SoundCloud oraz Spotify

Autor tekstu: Tomasz Flakowski

Najnowsze aktualności