Wszystkie aktualności

Ogromne zainteresowanie meczem z Wisłą Kraków! Uruchamiamy sprzedaż biletów w kasach

środa, 07/09/2022

Sobotni mecz 10. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Stalą Rzeszów a Wisłą Kraków cieszy się ogromnym zainteresowaniem Kibiców. Już teraz wiadomo, że na trybunach zasiądzie co najmniej 5500 widzów, a wolne miejsca zostały wyłącznie na trybunie zachodniej! W związku z ogromnym zainteresowaniem, uruchomiliśmy dodatkową sprzedaż stacjonarną w kasach biletowych stadionu.

Bilety na mecz z Wisłą Kraków można kupić na dwa sposoby – stacjonarnie albo online. Sprzedaż stacjonarna odbywa się regularnie w Sklepie Kibica Stali Rzeszów w Millenium Hall (16:00-21:00), a w najbliższy czwartek i piątek (8 i 9 września) od 16:30 do 19:00 wejściówki będzie można zakupić także w kasach biletowych od strony al. Powstańców Warszawy. Bilety przez Internet można tradycyjnie kupić na stronie bilety.stalrzeszow.pl.

Pamiętajcie, aby nie czekać na ostatnią chwilę z zakupem biletów. Zainteresowanie jest ogromne, a w dniu meczu można się spodziewać długich kolejek po bilety. Dlatego też radzimy już teraz zaopatrzyć się w wejściówkę i ze spokojem wyczekiwać 17:30 w sobotę i pierwszego gwizdka w starciu z „Białą Gwiazdą”!

Najnowsze aktualności