Artykuły

Okiem Hetmańskiej #18

poniedziałek, 10/08/2020

Osiemnaste wydanie felietonu pt. "Okiem Hetmańskiej".

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Okres przerwy pomiędzy letnimi rozgrywkami to niebywale ciężki czas dla takich pasjonatów jak Biuro Prasowe Stali Rzeszów. Zawodnicy są na zasłużonych urlopach, klubowe gabinety pracują w pełni profesjonalnej ciszy, a sympatycy wyczekują nowinek. Trzeba zrozumieć każdą ze stron i podchodzić do tego z pełnym zrozumieniem! Aczkolwiek muszę powiedzieć, że w nowym sezonie będziecie mieli możliwość poznać bliżej każdą z drużyn Akademii. Zobaczycie!

***

Przygotowywany jest Program Meczowy przed starciem z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mogę uchylić rąbka tajemnicy, że ponownie nie zabraknie wielu ciekawych materiałów. Z niecierpliwością oczekuję rozmowy, którą Tomasz Flakowski przeprowadzi z Dariuszem Jareckim. Spotkają się dwie osoby, które są bardzo dobrymi mówcami, więc możemy się spodziewać bardzo treściwej lektury. Innych tematów nie ujawniam. Bądźcie cierpliwi i reklamujcie wśród znajomych ten produkt!

***

A same rozgrywki Pucharu Polski to zawsze dodatkowy smaczek. Coś, co elektryzuje od zawsze. I nikt nie zaprzeczy, że nawet we wczesnych etapach, jeszcze przed rozpoczęciem spotkań, wybiegamy myślami do przodu. Któż by nie marzył o Warszawie…

***

Zawodnicy też czują klimat tych rozgrywek. Potwierdził mi to w rozmowie Łukasz Góra. Sporo pogadaliśmy o słynnej już ścieżce Rakowa Częstochowa, który eliminował topowe polskie kluby  i zabrakło mu dosłownie niewiele, aby znaleźć się na Stadionie Narodowym. Marcel Kotwica również w swoim piłkarskim CV ma ciekawą przygodę w tych zmaganiach z Puszczą Niepołomice. A więc panowie… do dzieła!

Autor tekstu: Sebastian Chyl

Najnowsze aktualności