Wszystkie aktualności

Patryk Małecki w Stali Rzeszów

poniedziałek, 05/07/2021

Patryk Małecki został nowym zawodnikiem Stali Rzeszów. 32-letni pomocnik podpisał z biało-niebieskimi dwuletni kontrakt.

Patryk Małecki przygodę z piłką nożną rozpoczął w Wigrach Suwałki, skąd jako trzynastolatek przeniósł się do Wisły Kraków. W „Białej Gwieździe” zadebiutował w 2006 roku i reprezentował jej barwy łącznie przez niemal 10 sezonów –  w 271 rozegranych meczach zdobył 44 gole. Nowy zawodnik Stali bronił również barw tureckiego Eskişehirspor Kulübü, słowackiego Spartaka Trnava, Pogoni Szczecin i Zagłębia Sosnowiec. Małecki ma na swoim koncie również osiem występów i dwa gole w reprezentacji Polski.

Patryk ma bardzo duże doświadczenie z gry w wyższych ligach, w europejskich pucharach oraz w reprezentacji Polski. Po nim widać, że w każdym meczu oddaje za swoją drużynę serce i nie inaczej będzie w Stali. Tego typu zawodników potrzebujemy, by z jakością, przekonaniem i zaangażowaniem stanowili o sile zespołu w kluczowych momentach całego sezonu – powiedział Jarosław Fojut, dyrektor sportowy Stali Rzeszów.

Patryk, witamy w Stali!

Najnowsze aktualności