Artykuły

Paweł Cretti: „Cierpieliśmy, ale żelazo kuje się w gorącu”

niedziela, 13/09/2020

Paweł Cretti na pomeczowej konferencji prasowej pogratulował swoim zawodnikom zwycięstwa oraz wyraził nadzieję, że zwycięstwo ze Stalą Rzeszów wpłynie pozytywnie na kolejne mecze jego zespołu.

Trochę się odzwyczaiłem od tego, co powiem, bo najczęściej ostatnio gratulowałem przeciwnikom i nie mogłem powiedzieć, że się cieszymy. Dzisiaj bardzo się cieszymy – zaczęliśmy sezon bez punktów, przyjechaliśmy do paszczy lwa. Oczywiście, każdy mecz jest do wygrania, ale wiemy, jak zbudowany jest zespół Stali Rzeszów – na doświadczeniu i umiejętnościach. Gratuluję moim zawodnikom. Ten mecz nas bardzo dużo kosztował – zdrowia, nerwów i charakteru, który dzisiaj pokazaliśmy. Cierpieliśmy w tym meczu, ale żelazo kuje się w gorącu i mam nadzieję, że to, co się ukuło, zaprocentuje w przyszłościpowiedział Paweł Cretti, szkoleniowiec Olimpii Grudziądz.

Powtarzałem od początku mojej pracy w Olimpii, że w tej szatni jest duża jakość, tylko brakuje jeszcze pewności siebie i czasami szczęścia, którego dzisiaj nam nie zabrakło. Tym razem czeka nas długa podróż, do której jestem przyzwyczajony mieszkając w Szczecinie, ale myślę, że bardzo szczęśliwazakończył szkoleniowiec gości.

Dotyczy meczu

Stal Rzeszów - Górnik Polkowice,
Stadion Miejski "Stal"
II Liga 2020/2021

0:1

Najnowsze aktualności