Artykuły

Podkarpackie Mistrzostwa FIFA 20 #PMF20 [DRABINKA I WYNIKI LIVE]

poniedziałek, 27/04/2020

Podkarpackie Mistrzostwa FIFA 20 już ruszyły! Poniżej aktualizowane na bieżąco wyniki wszystkich meczów w ramach #PMF20.

12+

Podkarpackie Mistrzostwa FIFA 20 już ruszyły! Poniżej aktualizowane na bieżąco wyniki wszystkich meczów w ramach #PMF20.

PODKARPACKIE MISTRZOSTWA FIFA 20 #PMF20

Ostatnia aktualizacja: 2 maja, 21:17

Drabinka jest aktualizowana po rozegraniu danej fazy turnieju

PREELIMINACJE

  1. Rudnianka Rudna Wielka 0-0-2 (1:5; 0:3) Czarni 1910 Jasło
  2. Zorza Trzeboś 2-0-0 w/o Gminny Klub Sportowy w Orłach
  3. KS Szówsko 0-0-2 (2:5; 3:4) KP Tanew Wólka Tanewska
  4. KS Legion Pilzno 2-0-0 (14:1; 13:1) GKS Start Lubenia
  5. KS Kolorado Wola Chorzelowska 2-0-1 (2:0; 1:2; 2:1) KS Staroniwa Rzeszów
  6. SKS Orły Pstrągówka 2-0-0 (6:1; 3:2) LKS Trzcianka Trzciana
  7. Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0-2 (1:0; 0:4; 1:2 ) Grunwald Budziwój
  8. Heiro Rzeszów 0-0-2 (1:2; 0:1) Tęcza Zręcin
  9. DRUK Pingwinek 1-0-2 (3:2; 1:4; 2:3) RKS Rzeszów
  10. LKS Pustków 2-0-1 (4:3; 3:4; 7:3) Football Academy Stalowa Wola

1/32 TURNIEJU

  1. Czarni 1910 Jasło 2-0-0 (5:1; 4:0) Orlew Suchodół
  2. Zorza Trzeboś 2-0-1 (0:2; 1:0; 4:3) AP Beniaminek Profbud Krosno
  3. KP Tanew Wólka Tanewska 2-0-0 (3:0; 2:1) Orzeł Wysoka
  4. KS Legion Pilzno 2-0-0 (5:1, 6:2) Iwełka 1972 Iwla
  5. KS Kolorado Wola Chorzelowska 2-0-0 (4:3; 4:1) Zalew Stary Lubliniec
  6. SKS Orły Pstrągówka 1-0-2 (4:1; 2:6; 4:5) LKS Wola Dalsza
  7. Grunwald Budziwój 2-0-0 (2:1; 4:1) Stal Stalowa Wola
  8. Tęcza Zręcin 0-1-2 (4:4; 2:3; 2:3) Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
  9. Złotniczanka Złotniki 2-1-0 (3:0; 4:4; 4:0) OKS Sobniów Jasło
  10. Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0-0 (4:2; 6:2) Błękitni Ropczyce
  11. Siarka Tarnobrzeg 2-0-1 (4:0; 2:3; 2:0) Głogovia Głogów Małopolski
  12. Izolator Boguchwała 2-0-0 (7:1; 3:1) Orły Rzeszów
  13. Jedność HPP Hucisko 0-0-2 (1-6; 0-10) LKS Błękitni Grzęska
  14. RKS Rzeszów 0-0-2 (3:4; 3:7) LKS Pustków
  15. Zalew Myczkowce 0-0-2 (1:6; 0:5) Sokół Hucisko
  16. Start Rymanów 2-0-0 (4:0; 5:1) Płomień Zmiennica
  17. MZKS Pogoń Leżajsk 0-2-1 (2:2; 2:4; 6:6) LKS Brzyska Wola
  18. MKS DAP Dębica 1-2-0 (2:2; 1:1; 2:0) Piłkarskie Nadzieje AP Mielec
  19. LKS Staromieszczanka Stare Miasto 0-0-2 (2:5; 2:4) Delin Munina
  20. KS Zaczernie 1-0-2 (3:4; 3:1; 2:3) Wisłoka Dębica
  21. LKS Wisłok Wiśniowa 2-0-0 (7:6; 9:1) Wilga Widełka
  22. LKS Batycze 0-0-2 (2:6; 1:3) Dąb Kosina
  23. Polonia Przemyśl 0-2-1 (1:3; 2:2; 4:4) Stal Rzeszów
  24. AP Ziomki Rzeszów 0-1-2 (2:2; 1:3; 0:3) LZS Żabno
  25. KS Wiązownica 2-0-0 (4:3; 6:0) Cresovia Kalników
  26. Strug Tyczyn 0-0-2 (3:4; 0:4) Tech-Project Futsal Team Jarosław
  27. Karpaty Krosno 1-0-2 (1:0; 0:4; 0:3 w/o) San Gorzyce
  28. Pogórze Dubiecko 2-0-0 (5:1; 7:2) Wisłok Strzyżów
  29. LKS Jutrzenka Ławnica 1-0-2 (3:2; 1:2; 2:3) Jeziorak Chwałowice
  30. FKS PGE Stal Mielec 0-0-2 (0:4; 0:5) Crasnovia Krasne
  31. LKS Czarni Kraczkowa 2-0-0 (4:3; 7:1) Herkules Trzebuska
  32. Błękitni Jasienica Rosielna 1-0-2 (0:1; 2:1; 1:4) Brzozovia Mosir Brzozów

Mecz DRUK Pingwinek vs LKS Pustków został przemianowany ze spotkania 1/32 na preeliminacje do tej fazy. Oba zespoły nie mogły nawiązać połączenia, zatem, aby ich nie karać walkowerem, połączyliśmy je z dwiema drużynami będącymi na szczycie listy rezerwowej – RKS Rzeszów i Football Academy Stalowa Wola.

1/16 TURNIEJU

  1. Czarni 1910 Jasło 2-1-0 (3:3; 2:1; 4:1) Zorza Trzeboś
  2. KP Tanew Wólka Tanewska 2-0-0 (4:2; 3:2) KS Legion Pilzno
  3. KS Kolorado Wola Chorzelowska 2-0-1 (3:0; 1:2; 3:2) LKS Wola Dalsza
  4. Grunwald Budziwój 2-1-0 (3:2; 2:2; 4:2)Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
  5. Złotniczanka Złotniki 2-0-0 (3:2; 4:2) Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów
  6. Siarka Tarnobrzeg 1-0-2 (4:5; 6:2; 1:3) Izolator Boguchwała
  7. LKS Błękitni Grzęska 1-1-2 (9:3; 1:2; 2:2; 1:5) LKS Pustków
  8. Sokół Hucisko 0-0-2 (1:2; 1:7) Start Rymanów
  9. LKS Brzyska Wola 2-0-0 (4:2; 1:0) MKS DAP Dębica
  10. Delin Munina 2-0-0 (5:1; 5:3) Wisłoka Dębica
  11. LKS Wisłok Wiśniowa 1-0-2 (1:2; 2:1; 2:3) Dąb Kosina
  12. Stal Rzeszów 0-0-2 (0:4; 1:4) LZS Żabno
  13. KS Wiązownica 2-0-0 (3:2; 7:3) Tech-Project Futsal Team Jarosław
  14. San Gorzyce 0-0-2 (0:7; 0:1) Pogórze Dubiecko
  15. Jeziorak Chwałowice 0-0-2 (0:5; 1:5) Crasnovia Krasne
  16. LKS Czarni Kraczkowa 2-0-0 (5:4; 3:2) Brzozovia Mosir Brzozów

1/8 TURNIEJU

59. Czarni 1910 Jasło 0-0-2 (1:3; 1:3) KP Tanew Wólka Tanewska

60. KS Kolorado Wola Chorzelowska 2-1-1 (1:1; 1:2; 2:1; 5:1) Grunwald Budziwój

61. Złotniczanka Złotniki 1-0-2 (4:5; 6:2; 1:3) Izolator Boguchwała

62. LKS Pustków 0-1-2 (1:2; 3:3; 2:5) Start Rymanów

63. LKS Brzyska Wola 0-0-2 (1:5; 2:5) Delin Munina

64. Dąb Kosina 0-0-2 (0:7; 0:2) LZS Żabno

65. KS Wiązownica 0-0-2 (0;5; 0;1) Pogórze Dubiecko

66. Crasnovia Krasne 2-1-1 (3:3; 1:5; 2:0; 1:0) LKS Czarni Kraczkowa

1/4 TURNIEJU

67. KP Tanew Wólka Tanewska 2-0-0 (3:1; 1:0) KS Kolorado Wola Chorzelowska

68. Izolator Boguchwała 2-1-0 (2:1; 1:1; 4:1) Start Rymanów

69. Delin Munina 2-1-0 1:1; 2;1; 3:1 LZS Żabno

70. Pogórze Dubiecko 0-1-2 1:1; 2:4; 2:3 Crasnovia Krasne

1/2 TURNIEJU

71. KP Tanew Wólka Tanewska 2-1-1 (3:1; 2:3; 3:3; 4:1) Izolator Boguchwała

72. Delin Munina 0-0-2 0:1; 1:3 Crasnovia Krasne

FINAŁ

73. KP Tanew Wólka Tanewska 1-1-2 2:2; 3:2; 1:3; 2:4 Crasnovia Krasne

Zapis wyniku: a-b-c, gdzie “a” oznacza liczbę wygranych meczów przez drużynę po lewej stronie, “b” liczbę spotkań zakończonych remisem, “c” liczbę wygranych meczów przez drużynę z prawej strony.

Najnowsze aktualności