Artykuły

Podkarpackie Mistrzostwa FIFA20 #PMF20 czas zacząć!

sobota, 18/04/2020

Już dzisiaj o 20:00 losowanie par Podkarpackich Mistrzostw FIFA 20! Do rozgrywek zgłosiły się 72 drużyny z całego województwa, które rozpoczną zmagania w najbliższy poniedziałek.

9+

Już dzisiaj o 20:00 losowanie par Podkarpackich Mistrzostw FIFA 20! Do rozgrywek zgłosiły się 72 drużyny z całego województwa, które rozpoczną zmagania w najbliższy poniedziałek.

Podkarpackie Mistrzostwa FIFA 20 startują już w najbliższy poniedziałek. Dzisiaj o 20:00 na platformie odbędzie się losowanie par turniejowych. Z uwagi na fakt, że udział w rozgrywkach potwierdziły 72 drużyny, dla równowagi drabinki turniejowej, 16 Klubów wylosowanych jako pierwsze zagra w fazie wstępnej, czyli tzw. pre-eliminacjach do 1/32 turnieju.

Układ drabinki:

Faza wstępna, czyli tzw. pre-eliminacje dla 16 klubów – 1 pojedynek systemem Best of 3 o wejście do 1/32.

Następne fazy turnieju: 
1/32; 1/16; 1/8; ćwierćfinały, półfinały i FINAŁ.

Wyniki losowania będziemy publikować w poście na naszym Facebooku oraz na profilu na Twitterze od dzisiaj, od 20:00. Wpis będzie odświeżany co minutę.

TERMINY MECZÓW:

Mecz danej fazy turnieju musi zostać rozegrany w następujących terminach:

Pre-eliminacje (16 drużyn): 20 lub 21 kwietnia 2020 r. (termin i godzina do wyboru pomiędzy drużynami z danej pary)

1/32 turnieju: 22, 23 lub 24 kwietnia 2020 r. (termin i godzina do wyboru pomiędzy drużynami z danej pary)

1/16 turnieju: 25, 26 lub 27 kwietnia 2020 r. (termin i godzina do wyboru pomiędzy drużynami z danej pary)  

1/8 turnieju: 28 lub 29 kwietnia 2020 r. (termin i godzina do wyboru pomiędzy drużynami z danej pary)    

1/4 turnieju: 30 kwietnia (godzina do wyboru pomiędzy drużynami z danej pary)   

1/2 turnieju (PÓŁFINAŁY): 1 maja 2020 r. (godzina do wyboru pomiędzy drużynami z danej pary – nie później niż do godz. 18:00)   

FINAŁ: 2 maja, godz. 20:00
*Półfinały i finał postaramy się transmitować LIVE.

Pozostałe zasady Turnieju #PMF20 zawarte są w Regulaminie Turnieju.

Wszystkie pary turnieju #PMF20:

  1. Rudnianka Rudna Wielka vs Czarni 1910 Jasło,
  2. Zorza Trzeboś vs Gminny Klub Sportowy w Orłach
  3. KS Szówsko vs KP Tanew Wólka Tanewska
  4. KS Legion Pilzno vs GKS Start Lubenia
  5. KS Kolorado Wola Chorzelowska vs KS Staroniwa Rzeszów
  6. SKS Orły Pstrągówka vs LKS Trzcianka Trzciana
  7. Wólczanka Wólka Pełkińska vs Grunwald Budziwój
  8. Heiro Rzeszów vs Tęcza Zręcin
  9. Zwycięzca 1 pary preeliminacji vs Orlew Suchodół
  10. Zwycięzca 2 pary preeliminacji vs AP Beniaminek Profbud Krosno
  11. Zwycięzca 3 pary preeliminacji vs Orzeł Wysoka
  12. Zwycięzca 4 pary preeliminacji vs Iwełka 1972 Iwla
  13. Zwycięzca 5 pary preeliminacji vs Zalew Stary Lubliniec
  14. Zwycięzca 6 pary preeliminacji vs LKS Wola Dalsza
  15. Zwycięzca 7 pary preeliminacji vs Stal Stalowa Wola
  16. Zwycięzca 8 pary preeliminacji vs Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
  17. Złotniczanka Złotniki vs OKS Sobniów Jasło
  18. Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów vs Błękitni Ropczyce
  19. Siarka Tarnobrzeg vs Głogovia Głogów Małopolski
  20. Izolator Boguchwała vs Orły Rzeszów
  21. Jedność HPP Hucisko vs LKS Błękitni Grzęska
  22. DRUK Pingwinek vs LKS Pustków
  23. Zalew Myczkowce vs Sokół Hucisko
  24. Start Rymanów vs Płomień Zmiennica
  25. MZKS Pogoń Leżajsk vs LKS Brzyska Wola
  26. MKS DAP Dębica vs Piłkarskie Nadzieje AP Mielec
  27. LKS Staromieszczanka Stare Miasto vs Delin Munina
  28. KS Zaczernie vs Wisłoka Dębica
  29. LKS Wisłok Wiśniowa vs Wilga Widełka
  30. LKS Batycze vs Dąb Kosina
  31. Polonia Przemyśl vs Stal Rzeszów
  32. LZS Mała vs LZS Żabno
  33. KS Wiązownica vs Cresovia Kalników
  34. Strug Tyczyn vs Tech-Project Futsal Team Jarosław
  35. Karpaty Krosno vs San Gorzyce
  36. Pogórze Dubiecko vs Wisłok Strzyżów
  37. LKS Jutrzenka Ławnica vs Jeziorak Chwałowice
  38. FKS PGE Stal Mielec vs Crasnovia Krasne
  39. LKS Czarni Kraczkowa vs Herkules Trzebuska
  40. Błękitni Jasienica Rosielna vs Brzozovia Mosir Brzozów

Powiązane artykuły

Najnowsze aktualności