Artykuły

Przegrana w sparingu z Sandecją Nowy Sącz

piątek, 05/02/2021

Stal Rzeszów przegrała 1-2 w sparingu z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz. Gola dla biało-niebieskich zdobył Rafał Maciejewski w 7. minucie spotkania.

W pierwszym dzisiejszym sparingu Stal Rzeszów przegrała z Sandecją Nowy Sącz 1-2. Wynik otworzył Rafał Maciejewski w 7. minucie spotkania. W 31. minucie czerwoną kartkę obejrzał bramkarz miejscowych, ale pozostał na placu gry. Wyrównał w 42. minucie Rafael Victor, a trzy minuty później Damian Chmiel.

W drugiej połowie biało-niebiescy ambitnie dążyli do zmiany wyniku, ale defensywa gospodarzy skutecznie odpierała ataki biało-niebieskich. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną miejscowych 2-1.

Cieszy kolejny debiut wychowanków naszej Akademii. Na placu pojawili się bowiem Miłosz Kaczor oraz Karol Wojtyło, dla których były to pierwsze minuty w seniorskim futbolu.

Sandecja Nowy Sącz – Stal Rzeszów 1-2 (1-2)

0-1 Rafał Maciejewski 7′
1-1 Rafael Victor 42′
2-1 Damian Chmiel 45′

Stal Rzeszów: Wiktor Kaczorowski – Dominik Marczuk, Damian Kostkowski, Łukasz Góra (Jakub Szczypek), Piotr Głowacki, Damian Michalik, Wojciech Reiman, Rafał Maciejewski, Błażej Szczepanek, Grzegorz Goncerz (Miłosz Kaczor), Mariusz Sławek (Karol Wojtyło).

Sandecja Nowy Sącz: (wyjściowe zestawienie) Dawid Pietrzkiewicz – Daniel Dziwniel, Michal Piter-Bučko, Dawid Szufryn, Adrian Danek – Maciej Małkowski, Kamil Ogorzały, Bartłomiej Kasprzak, Michał Walski, Damian Chmiel – Rafael Victor.

Ławka rezerwowych: Dominik Budzyński, Rubio, Jakub Zych, zawodnik testowany, Tomasz Boczek, Adrian Basta, Wiktor Żołądź, Arkadiusz Orzeł.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Artura Marasia.